Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonok tényleg ennyire...

A rokonok tényleg ennyire elfogultak, vagy vakok vagy tapintatlanok vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok mondani a rokonoknak ha kérdezik hogy miért nincs még barátnőd, és valójában azért nincs mert bűn ronda vagy, ők nem látják vagy ennyire tapintatlanok? Vannak események amiken illik megjelenni, de mindíg szóba kerül hogy mikor lesz már valaki, én nekem meg annyira rosszul esik...
2021. nov. 20. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Mert ezek szerint CSAK TE tartod magad rondának, ÖK átlagosnak tartanak.

A hiba BENNED van!

2021. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy, 10 megkérdezett nőből 9 rondának tart, ennek ellenére is kérdezgetik. Vakok egyébként, de nem abban az értelemben, hogy nem látják a külsőd. Be van akadva náluk a párkapcsolat-házasság-gyerek boldog élet recept és ehhez próbálnak húzni mindent.
2021. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem is ez az igazság én eljárok bulizni haverokkal , de én tényleg annyira ronda vagyok hogy még az italt sem fogadják el tőlem nők. Rám is igaz 10 ből 9 megmondja a maradék egy kedves és nem mondja meg de annak tart
2021. nov. 20. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Egy felnőtt, több mindent megélt ember már nem úgy látja a dolgokat mint mi, huszonévesen csak variálunk, válogatunk, a szülők annak idején nem voltak ennyire felületesek, nagyon sok egykori eljegyzési fotó nem olyan mai szemmel mint amilyet látni szeretnénk, mégis felépítkeztek, lettünk mi, volt aki egy lyukas farmerból kapaszkodott fel.

Ilyen a világ sajnos, engem meg a külsőségek miatt találnak meg cigányok, és olcsó vérű magyarok amiknek a nagy része csak a felvágás lenne részükről hogy esetleg autóval vigyem ide-oda, ruhát vegyek neki költsek rá, normális csaj meg azt gondolja rólam hogy én ejteném át.... tököm kivan ezzel, és ezért is rohadok egyedül.

2021. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vissza szoktam kérdezni, hogy neked miért nincs még diplomád? Vagy miért nem fogytál még le? Vagy miért nem tanultad még meg normálisan készíteni azt a qrva tökfőzeléket?


Engem a gyerekvállalással szoktak csesztetni. Legutóbb megmondtam, hogy ha nem olyan témákról beszélünk, amik engem is érdekelnek, csak olyanokról, amikkel lehet basztatni, akkor többet nem jövök. Én ugyan leszarom, hogy nem illik, belepofáznin sem illik más személyes dolgaiba,szóval kvittek vagyunk. Minden mást meg a pszichológusommal óhajtok megbeszélni.

2021. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy totál átlag kérdés, sajna sokan nem tudják, hogy illetlen, de simán el lehet itnézni, hogy mert nem találtad meg akit keresel és pont.
2021. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy van, de házas, ezért beszélni sem tudsz róla (mert egyikőjük anyja/felesége/lánya).
2021. nov. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nem szórakozóhelyen kellene keresni az igazit. A neten több esély lenne rá
2021. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél, akkor nem reménytelen a dolog. Csak nem a saját szinteden keresgélsz, az a baj. Tudod te hány ronda csaj gubbaszt otthon szintén egyedül? Nézz kicsit jobban magad körül. Ha lemész akisboltba, a piacra, akárhova, látni fogod.
2021. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg iszonyúan tapintatlan kérdés, és még annál is ostobább. Nem tudom mit képzelnek, milyen választ lehet erre adni. Nem is lehet megadni rá egzakt okot, hogy miért nem jön össze. Nálad sem, kérdező, mert még ha nem is tetszetős a külsőd, tudjuk, hogy a "csúnyábbak" jelentős része is talál idővel valakit.


De értelmes ember tudná, hogy valószínűleg vágysz a kapcsolatra, és mivel nem jön össze, ez biztos fájó pont neked, amiről nem akarsz kiselőadást tartani, mert még rádjön a sírás a sajnálkozó tekintetek kereszttüzében. Ezért nem kéne ilyen hülye kérdésekkel cseszegetni. Ráadásul már az első alkalommal lehet látni a megkérdezett reakcióján, ha rosszul esik neki. Erre képesek újra és újra felhozni...tipikus rokoni viselkedés, de mindig elhűlök rajta, hogy hogy lehetnek ilyenek az emberek.


Az ötös válaszolóhoz hasonlóan én is jelezném valahogy, hogy tapintatlan bunkóságként érint a kérdés, és én is tudnék másokat b*$zogatni és kényelmetlen helyzetbe hozni ezzel-azzal, mégsem szoktam, örülnék ha viszonoznák ezt a figyelmességet. Ha megsértődnek, oda se neki. Őket sem nagyon érdekelte, hogy te hogy érzed magad.

2021. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!