Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonok tényleg ennyire...

A rokonok tényleg ennyire elfogultak, vagy vakok vagy tapintatlanok vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok mondani a rokonoknak ha kérdezik hogy miért nincs még barátnőd, és valójában azért nincs mert bűn ronda vagy, ők nem látják vagy ennyire tapintatlanok? Vannak események amiken illik megjelenni, de mindíg szóba kerül hogy mikor lesz már valaki, én nekem meg annyira rosszul esik...
2021. nov. 20. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

"A hiba BENNED van!"


Igen, az a "hibája" hogy ronda.


Lehet szépíteni, nyilván akinek megy a párkeresés, ismerkedés, az nem is tudja átérezni sem, hogy mennyire esélytelen egy nem vonzó embernek párt találni.


Nyilván nem kizárt az ismerkedás, biztos úgy vannak vele, hogy találsz magad mellé valami hasonló ocsmányságot.


A rokonság meg tényleg arról szól sokaknál, hogyan támadjuk, alacsonyítsuk le a másikat.

2021. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
NEM, nem az a hibája, hogy "ronda", hanem az, hogy saját magát annak tartja. Ha megfelelö önbizalma van, akkor a legrondább ember is sikeres lesz az emberi kapcsolatokban, meg az életben is. Ha meg nincs önbizalma, akkor lehet a világ legszebb embere, senki nem fog vele kapcsolatot tartani.
2021. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

És mi sem hasznosabb és gondolatébresztőbb, mint azt mondani egy önbizalomhiányos embernek hogy hibás, és erről csak önmaga tehet, mert akkora selejtes szar. Ettől hirtelen tele lesz önbizalommal. Tök jó. 👍


Ez nem így működik. Békén kéne hagyni, normálisnak kéne lenni vele, hátha végre elkezdené azt érezni, hogy legalább valahol elfogadják, és ő is tud "elég jó" lenni. Ha mindenki lepattint és még a saját családodtól is a leszólást kapod, vagyis mindenhonnan azt jön vissza hogy szar vagy, akkor mire legyen önbizalmad? Magadra? Az ember szociális lény, és aki kicsit is normális, annak az önértékelése nem megy mindenki más visszajelzésével szembe az autópályán.


Te meg vadidegenként is képes vagy idejönni belerúgni egyet, te nullempátiás féleszű.

2021. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm tényleg kedves vagy :) , de én jöttem házhoz a pofonért kíváncsi lennék hogy valaki meg-e mondva hogy azért mert előnytelen kinézetű és nem megy mert én már ezen gondolkozom. Már konkrétan azt is mondták hogy mondjam el ha meleg vagyok nincs vele baj...
2021. nov. 21. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!