Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit reagálnátok?

Ilyen esetben mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet: két testvér vitatkozik (NEM veszekszik) mire az anya közbe szól, hogy ő ezt meg ezt gondolja - majd az egyik gyerekhez fordulva: “és amúgy se rongáld az én gyerekemet.”
2018. márc. 2. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem furcsa.
2018. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Fullos testvérek? Hoppá.


Nagy szemeket meresztenék mindkét gyerek helyében s remélhetőleg a másik helyében megvédeném szerencsétlen nem kedvelt tesómat...

Ha nem a gyerekek közé tartoznék, első körben lefagynék, majd szokásos bájos és őszinte stílusomban közölném az anyával, hogy ő rongálja mindkét gyermekét, kérdezzen meg egy gyerekpszichológust, ha nekem nem hisz.


Kivéve, ha valami speciális helyzet lenne, ami miatt máshogyan viselkednék, pl. ha az anya zavar elméjű, az más (vagy ha nem engedhetném meg magamnak, hogy magamra haragítom).

2018. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Jo anyuka lehet, aki az egyiket szereti,a másik meg kb becsuszhatott neki. :( Sok ilyen hölgyike van aki ki is mutatja az utálatot az egyik gyereke felé..
2018. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy miért, én nem az ő gyereke vagyok?
2018. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Igyál egy felest!
2018. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Teljesen kivagyok
2018. márc. 2. 23:52
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Azért igyál egy felest!
2018. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Te vagy a másik gyerek akinek ezt monda Az Anyuka? Lépj túl.. A biológiai kötelék sokszor semmit nem jelent,saját tapasztalat,jobb elengedni időbe mint hosszú évekig marcangolni magadat és magadat okolni h vki egyszerüen nem szeret..
2018. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Ideges volt és nem neked adott igazat, ennyi. Nincs ebben semmi.
2018. márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#10:Az rendben, hogy nem neki adott igazat, de rongálni, tárgyakat,épületeket szoktak. Ráadásul mi az, hogy az "en gyerekemet"? A másik kié?
2018. márc. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!