Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva a...

Jogosan vagyok kiakadva a sógórnőmre?

Figyelt kérdés
Tudta jól, hogy idén krémest akarok csinálni húsvétra, erre fel ma bejelenti, hogy ő is azt csinál. És még azt is kihangsúlyozta, hogy ő nem leveles tésztából, hanem direkt krémeslapot vett a piacon, mert tudta hogy én leveles lapokból csinálom. Mert nem tök mindegy... Vasárnap megyünk anyuékhoz ebédre, és még viccesen meg is jegyzi, hogy na majd dönthetnek melyik sikerült jobban. Mintha direkt versenyt akarna, hogy megmutassa ő milyen ügyes, mennyire tökéletes lett a krémese. Legszívesebben a képébe nyomnám.

2022. ápr. 15. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, aztán mesélj, kinek a krémese nyert?
2022. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
77%

Énpl. Nem szeretem a krémest. Én tiramisut csinálnék.

Engem is zavarna ha ilyen sógornőm lenne, de mi nem beszélünk. Majd találkozunk a családi összejövetelen, majd kiderül Ő mit hoz. De sztem. Nem tiramisut, de majd kiderül:D

Próbálj akkor mást ki, ha zavarna, hogy összehasonlítanák a tied ízével.

Szerintem is rossz indulatú.

Ha tudta h ilyet csinálsz, eszébe lehetett volna mást csinálni, hogy legyen többféle..:D

2022. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Hát a vendègek el voltak ájulva a méterestől, unokatesóm pláne örült neki mert neki az a kedvence, a krémesért nincs oda, és hogy a felesége sose csinál méterest mert bonyolult, meg hogy még keksztekercsre is volt időm..!Sógornőm meg majd meg pukkant hogy az ő krémesét lesz_rják, arra azt mondták mind kettő finom.
2022. ápr. 17. 14:04
 54/66 anonim ***** válasza:
95%
Graulálok, kérdező, ezt a csatát megnyerted
2022. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez szuper hír!


Kérdező örül a pillanatnyi sikerének ám a helyzet evvel fokozódik, fixálva lett a háború a jövőre nézve.


🕊️

2022. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
A karàcsony az úgyis az övé, mindig azzal kérkedik, hogy neki nem reped ki a bejglije, és az egész családba csodájára jár, hogy neki nem repedt ki még a mákos se!! Még anyukámnak is folyton kireped. Most megtanulja milyen kicsit a hàttérben lenni!
2022. ápr. 17. 14:43
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
Még karácsonyig ki tudsz találni valamit, amivel überelheted
2022. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
30%
Ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben, dedófalva....
2022. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
37%
Szánalmas 🤣🤣🤣
2022. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
18%

Aztaaaa, ez aztán a vidéki élet!

Csodálatos problémák.


Sajnállak kérdező.


Én tősgyökeres budapestiként anno feleségül mentem életem szerelméhez és belecseppentem ebbe.

Ős vidéki sógornő, szomszédok stb.

A hátamon futkos a hideg.


Borzasztó ez a szellemi színvonal.


Részemről elmenekültem de te láthatóan élvezed hogy kicsit pezseg az élet, így évente néhány ünnep alkalmával, mikor lehetőség nyílik kicsit genyóskodni a családtagokkal.... Jobb híján.


Hajrá Fidesz!

2022. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!