Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva a...

Jogosan vagyok kiakadva a sógórnőmre?

Figyelt kérdés
Tudta jól, hogy idén krémest akarok csinálni húsvétra, erre fel ma bejelenti, hogy ő is azt csinál. És még azt is kihangsúlyozta, hogy ő nem leveles tésztából, hanem direkt krémeslapot vett a piacon, mert tudta hogy én leveles lapokból csinálom. Mert nem tök mindegy... Vasárnap megyünk anyuékhoz ebédre, és még viccesen meg is jegyzi, hogy na majd dönthetnek melyik sikerült jobban. Mintha direkt versenyt akarna, hogy megmutassa ő milyen ügyes, mennyire tökéletes lett a krémese. Legszívesebben a képébe nyomnám.

2022. ápr. 15. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
73%

60-as, ezek szerint csak a vidéki kolbászt szeretted, pedig a sütik is jók!

Papírszalvétával azt is meg lehet fogni. :)

2022. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
73%

61# Hú de megvillantottad a jóféle vidéki humort!


Nem a kérdező férje vagy véletlenül?

2022. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
37%

No de nem így van? Hisz te dobtad össze a fővárosi habtestedet a vidéki surmóval, nem? Méghozzá tősgyökeres... Skandallum! :D

Amúgy a véleményed bármi lehet, természetesen, a lekezelő stílus viszont nem egy kifinomult fővárosi hölgyre utal. Inkább vicces, szánalmasan vicces.

2022. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
78%

Jajj 63# tudod az a helyzet, hogy nem "vidéki surmó" volt, hanem diplomás ember, olyan szakterületen amitől a goldiggerek összerúzsozzák mindenüket.

De én nem emiatt szerettem, hanem amilyen ember volt. (Volt. Pont azért dobtam mert ahogy feljöttünk Budapestre, az én őshazámba, olyan személyiségváltozáson ment keresztül ami számomra elfogadhatatlan volt. Borzasztó.)

Az ő vidéki rokonsága volt ilyen buta, a sógornőm meg ilyen süti primitív. Hehe. De jó hogy vége!

2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem jelentsd a rendőrségnél!
2022. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
EZ olyan, mint a húsos-csontos saga új része.
2022. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!