Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kezeljem az arrogáns...

Hogyan kezeljem az arrogáns sógoromat,hol a határ õt fogadni?

Figyelt kérdés
A sógorom napokban jön haza Németországból 1hétre,ěs minden jövése elõtt stresszelek,szorongok.Elég arrogáns,a páromnak is szeret dirigálni(ikrek).Két-három éve nagyon leócsárolt,szét akart minket szedni,meg is tette pár hónapra.Õ nagyon magabiztos,szivós munkában,én pszichés problémákkal küszködök,ònbizalmam nincs,testi bajaim is vannak.Most nem bánt,mégis tartok tõle,mert nem tudom ,mit gondol rólam,nem bizok benne.Témám alig van vele,engem nem keres.Annyi a dolgom,ha feljön hozzánk,kávět késziteni neki.Sokszor nem is érzem jól magam napközben,se idegileg,sem testileg.Egyszobás a lakásunk,de ledõl az ágyamra aludni,mintha otthon lenne,vagy itt fürdik.Van panziója,de 15kmre innen.Legszivesebben nem akarněk vele találkozni,de a párom mindig felhivja lakásba.Nem vesztek semmit vele,ha nem látnám.Mindig haptákba kell állnom a kávéval,reggel korán,vagy este.Elõtte röstellek lefeküdni,ha nem jól vagyok,vagy mielõtt feljön,igy nem tudok nyugodtan pihenni sem,mindig fülelek,mikor nyilik az ajtó.Városban is tudnának kávézni,beszélgetni,most hideg sincs.Szégyellem magam elõtte,hogy én nem vagyok olyan egészséges,magabiztos,mint õ.Nem is tudja átérezni.Nem tudom,mit tegyek,hogy ne is sértödjön meg,de idegeskednem se kelljen,ha jön,vagy mondjam meg páromnak,ne hivja fel,ha nem jól vagyok?Nem tudom,hol a határ,mennyit es mikor legyek hajlandó fogadni?Amikor visszamegy ,megkönnyebbülök 1-2 hónapra.

2022. jún. 14. 18:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem mégy erre az idöre a szüleidhez látogatóba?

NEKED nem kell semmit tennia sógorral, nem kell kiszolgálni, semmi.

A párod majd vendégül látja, ha akarja

2022. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Ne főzz neki kávét. Főzzön maga vagy a tesója. Ha jön, menj el valahaova, barátnő, rokonok, mozi, séta...
2022. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Magadat semmiben ne hibáztasd, hogy egy idióta rokon miatt stresszelsz.

A párodat kell elővenni , főleg hogy egy 1 ! Szobás lakásról beszélünk!

Ezt hogy gondolják???

2022. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
14%
Ez albérlet vagy saját?
2022. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Aklbérlet.Én nem akarok sehova elmenni a lakásból.Nyugalmat akarok a lakásban tõle.
2022. jún. 14. 18:55
 6/36 A kérdező kommentje:
Nehogy már én meneküljek.
2022. jún. 14. 18:56
 7/36 A kérdező kommentje:
Nekem a sógor nem nyújt semmit.
2022. jún. 14. 18:59
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Pista, nem akarom a lakásban látni a bunkó testvéred! Nem vagyok a cselédetek sem. Oldd meg máshol a találkozást!
2022. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 qkker1 ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha nem ide írnál, hanem megbeszélnéd a pároddal?
2022. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Városban is tudnának kávézni,beszélgetni,most hideg sincs." Ennek mi az akadálya?

Nyilván a párod tudja, hogy ez a helyzet kellemetlen, sőt komoly testi-lelki kihívást jelent, akkor ennek nem kellene kitennie! Ha meg fogalma sincs róla, akkor éppen itt az ideje megmondani.

2022. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!