Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van akit, akiket nem szeretsz...

Van akit, akiket nem szeretsz a tágabb családodban? Melyik családtagod? Pár mondatban megosztod, hogy miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb senkit, kezdve apámmal, aki 18 éves koromban "eldobott" érzelmileg az új nője miatt.
2022. jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szarkeverő, intrikus, bunkó nagynéni (anyám testvére), őt utáltam (illetve csak volt, tavaly meghalt).

A többiek (apám idióta proli testvérei, anyám életképtelen unokahúgai), velük csak közömbösek az érzelmeim, nem tartok kapcsolatot, nem is szeretem, nem is utálom.

2022. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Metionin ***** válasza:
90%
Igazából egyik rokonomat sem szeretem, a szüleimet is inkább csak megszoktam, mert velük nőttem fel. Valahogy semmit nem tettek azért, hogy szeressem őket, sőt, néhányuk ok nélkül utált pici korom óta. A legpozitívabb érzésem, amit bármelyik rokon iránt éreztem valaha, a semleges.
2022. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A testvérem. Sok-sok éve úgy éreztem, hogy ő a legjobb barátnőm, olyan jó volt a kapcsolatunk, bár lehet, hogy ezt már akkor is csak én gondoltam így. Egyébként is van egy erőteljes stílusa, de miután megismerkedett a ma már férjével, egyre jobban kifordult magából, lehet hogy ezzel jött ki az igazi énje. Megromlott a kapcsolatunk, egyre jobban kavarta a sz*rt, a szüleimet szépen befolyásolta, és állandóan engem osztott. Addig fajult ez, míg 3 éve telefonon úgy összeveszett velem, hogy rámrakta a telefont, azóta nem beszélünk és már nem is bánom. Úgy érzem magam, mintha nem is lenne testvérem, nem érzek már iránta semmit.

2. A férjem nagymamája. Évekkel ezelőtt egy időre, ideiglenesen hozzá kellett költöznünk, akkor még nem is voltunk házasok. Teljesen kiidegelt, minden nap elhordott mindennek, hogy egy semmirekellő vagyok, miközben abszolút meghúztam magam a házban, nem érzem, hogy bármire okot adtam volna, hogy így viselkedjen. Majdnem ráment a kapcsolatunk is, komolyan gondolkoztam, hogy inkább feladom az egészet. Megutáltam és szerencsére amikor már teljesen padlóra kerültem tőle, sírtam, elköltöztünk. Az volt a tetőpont. Azóta ha tehetem, nem találkozom vele és egy szót sem beszélek vele. Persze ő mindezekre már nem emlékszik (vagy csak nem akar) és cukin beszél velem, ölelget mindig, amikor lát. Én viszont ezekbe a bájcsevegésekbe nem megyek bele. Már arra is megkértem a férjemet, hogy ha telefonál vele, mindig mondja, hogy nem vagyok ott, ha rákérdezne, hol vagyok. Valamint megkértem, hogy ne mondjon róla semmit, amiket mesélt neki, mert hallani se akarok felőle.

2022. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En apamat nem birom. Iszik es mindig kotozkodik. Eleg smucig is es irigykedik ha a masiknak tobb van. Pl ha anyam akar nekunk venni ajandekot akkor mondja neki hogy de minek, ugy is van egy rakas sporolt penzunk.

Nincs nagy rokonsag es a tobbiekkel nincs problemam.

2022. júl. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Senkit. Ha leírnám, még holnap este is olvasnád.
2022. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!