Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan a családodban,...

Van olyan a családodban, környezetedben, aki nem mos kezet WC után?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos van, és a gyerekeit is erre neveli. WC-zés után, kézmosás nélkül ülnek vissza az étkezőasztalhoz.

De a munkahelyemen is tapasztaltam már ilyesmit és el vagyok hűlve.


Ti szólnátok?


2016. jan. 6. 09:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%

Én Angliában élek, dolgozom, és nekem is van elég sok olyan kollégám akik nem mosnak kezet wc-és után. Sőt van aki a wc-t sem húzza le amikor nagy dolgát végzi, indokolva, hogy aki utána megy az úgyis lehúzza. Egyébként én mindig mondom, hogy

" kezet mosni nagyon nehéz?"

2016. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
19%
Én sem mosok kezet. Maximum szarás után. A kezemet nem szokásom lehugyozni, a péniszem pedig tiszta, tekintve, hogy rendszeresen tisztálkodom, és még levegőn sincs, tehát objektíve tisztább a felülete, mint az arcom pl.
2016. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%

Whááá, apósom. De ő semmi után nem mos kezet, meg előtt sem.

Amikor jöttek látogatni az újszülött babát, pattanásig feszült volt a helyzet, mert ragaszkodtam hozzá, hogy mindenki mosson kezet. Apósomnál végül a "lehet választani, vagy a baba, vagy az ajtó" érvelés segített, sűrű pofavágások közepette méltóztatott kezet mosni.

Biztos, ami biztos, neki nem szappant, hanem orvosi kézfertőtlenítőt adtam... (Retkes körmök, bőrredőkbe beült kosz, látható is volt, hogy mennyire koszos a keze.)

2016. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként apukám - nem szándékosan, de nagyon feledékeny típus - nem mindig mos kezet előtte.

A férjem mondta, hogy szerinte akkor kezd el mindig vmi baja lenni az alvázának, ha apukám is itt van. Úgyhogy egy kissé kínos férfi-férfi beszélgetésben megkérte, hogy pisilés előtt és után is mosson kezet. Apukám szerencsére megértette és azóta odafigyel.

2016. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
89%

Van. A sógornőm. Férjem próbálta volna elmagyarázni neki minden évben, de amikor betöltötte a 30at, feladta.

Sajnos én meg a másik véglet vagyok, amire a kollégáim mondják, hogy beteges. Wc után és hazaérkezés után a legalapabb dolog szerintem. Az irodában, ha ügyfelek jönnek és kezet kell fogni, távozásukkor megyek kezet mosni. Ha nincs lehetőségem, akkor fertőtlenítő kendő.. :)

2016. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik barátnőm, és mindig rászólok hogy gusztustalan, de avval jön hogy legalább puha marad a keze :/
2016. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

A párom volt, hogy éjjel, ha kiment kómásan, elfelejtett. De én rászóltam.


Aki meg írta, hogy nem csinálja le a kezét. Hát oké. De azért mégiscsak ott a környékén matat, amikor kitörli. És a pénisz sem tiszta! Vannak rajta bacik. Nem véletlenül ajánlják, hogy szex előtt is mindkét fél mosakodjon meg.

Nem véletlenül lehet jó kis fertőzéseket kapni, ha valaki úgy főz, hogy nem mos kezet wc után, aztán abból eszik az egész család.


És nem zavartatnám magam, tuti rászólnék, jó hangosan, hogy mindenki hallja.

2016. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak!

És arra nem gondolsz, hogy a WC-ajtó kilincse vajon milyen lehet? Gondolom azt azért csak megfogod.

2016. jan. 6. 10:33
 9/48 anonim ***** válasza:
84%

En még wc-zes elött is megmosom a kezem, mert elötte kilincset fogdostam.


A tv is tematizalta ezt a kezmosas problemat.

Pl. Eperszezon/uborkaszezon - a munkasok a dolgukat ott a termöföldön vegzik el, mert mas lehetöseg nincsen. Utana mosatlan kezzel szedik tovabb a gyümölcsöt, zöldseget.

2016. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen.

Még az otthoni pisilés után oké volt, mert takarítottam, és miután hazaért munkából fürdött...


De amikor rájöttem, hogy nagydolog után sem mos kezet, agybajt kaptam. Mikor felhoztam, hogy így fogdos össze mindent, majd én fogom meg, és én kifejezetten hajlamos vagyok az altáji fertőzésekre... arról nem is beszélve, hogy a konyhába is bemegy így, megfogja a mikrot, edényt, és hasonlókat. Undorító, és legyen szíves igényesebb lenni.


Totál kiakadt, hogy az ő keze nem koszos, meg amúgy is, papírral körbetekeri a kezét, és úgy törli ki, így tiszta marad a keze. Mit ne mondjak, az egy újabb rúgás volt a szakítás felé.

2016. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!