Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családodban olyan aki...

Van a családodban olyan aki gyermekként hiperaktív volt, milyen felnőtt lett?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
En nagyon az voltam.... mára (18vagyok) kicsit lenyugodtam de neha ramjon és akkor jajj a vilagnak.. De amikor kicsi voltam szornyen hiperaktiv gyerek voltam,sosem tudtam leulni.. mara javult nagyon sokat..
2014. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam az 'volt'. Ma már felnőtt,de ha rájön,idegesítő,halálra tud szekírozni bárkit.
2014. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az voltam orvos is megmondta. Mai napig ha bepörgök akkor szörnyű vagyok. Nehezen is lehet elviselni olykor... néha én is el rettenek magamtól.. viszont van, hogy ebből kifolyólag, olyan dolgokat is véghez viszek hirtelen jött pozitív "ötleteket", hogy következő nap megdöbbenek, hogy egyedül megcsináltam?! Viszont van, hogy baromságot csinálok. Viszont szerencsére ez ritka már.. :) kinőttem mondhatni ! :)
2014. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!