Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokanővérem rendszerint...

Unokanővérem rendszerint olyan ruhákat vásárol amit rajtam lát, majd megy és vesz egy kb olyat. Most épp pont oda mennek nyaralni ahonnan mi jöttünk haza?

Figyelt kérdés

Direkt nem mondtam neki előre de titkolni sem szerettem volna. Rokonoktól megtudta mikor már itthon voltunk. Úgy volt nem mennek nyaralni erre pont oda mennek ahol mi voltunk.

Mi család miatt csak 17-18 éves korunk körültől tartjuk a kapcsolatot de azóta már 8 éve ezt műveli MINDENNEL kapcsolatban. Vettünk egy lakást azt újítgatjuk, de nincs kedvem meghívni mert nincs kedvem nézni, hogy náluk is majd minden olyan lesz mint nálunk.

Mire jó ez? Már nincs kedvem vele a kapcsolatot tartani, előre beszámolni neki tervekről.

Volt olyan, hogy valamit megtudott mit szeretnék elkezdeni, és neki módjában állt anyagilag hamarabb elkezdeni ezért elkezdte ő, előtte egy szót nem hallottam róla, hogy az neki is tervben van. El is ment tőle a kedvem.. 3 évvel idősebb nálam.

A kapcsolat megszakítás nem opció. Valami tanácsot, véleményt kérnék mire jó ez és mit tegyek, hogy ne bosszantson annyira



2022. júl. 11. 23:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%
Kapcsolat redukálása. Miért lenne kötelező BÁRMI dolgotokról beszélned neki???
2022. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezed meg, hogy Izéke, mondd, miért utánozol bennünket mindenben, saját ötleteket soha nincs?
2022. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, mondd azt neki, hogy fel fogtok venni 30 millió hitelt, aztán majd nézd meg, mit csinál...
2022. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
Ezek nem lényeges dolgok. Az életben vannak tényleg zavaró, rossz dolgok, de ez nem olyan, amin ne lehetne túllépni.
2022. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, és akkor mi van? Dedós szint ez a "Jujuj, ne utánozzon már" Lehet hogy önbizalomhiányos, lehet hogy felnéz rád, mert szerinte nagyon jó stílusod van. Ilyen piti dolog miatt olyannal dobálózni hogy kapcsolatmegszakítás.. Azon is sírsz ha ugyanazt a filmet nézi mint te?
2022. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Mert mi bajod lesz tőle, ha utánoz? Vedd a hízelgés egyik formájának.
2022. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%
Jól érettem hogy 25 éves körül vagy kérdező? És ilyen marhaságok zavarnak?
2022. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

Mond neki hogy pirosra akarod festeni a hajad, és örökbe akarsz fogadni tíz macskát, majd le akarod futni az ultramararont...


Jó ezek csak úgy eszembe jutottak, de valami hülyeségeket mondj neki, amivel szívhat kicsit.

2022. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Mondd azt hogy elkezdtél kick boxolni és egy féléven belül versenyezni fogsz.
2022. júl. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%

De miért baj, hogy oda mennek nyaralni, mint ti? Ha beválik egy panzió/apartman/akármi, én boldogan ajánlom az ismerőseimnek, hogy menjenek ők is oda. A kedvenc kis balatoni szállásunknak (ahová hetedik éve járunk) már szép kis forgalmat generáltunk így az évek alatt.


Örülj neki, hogy ezek szerint jónak ítéli meg az ízlésedet, és szívesen követi!

2022. júl. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!