Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy szülő fizeti a gyerek jogsiját, sőt a későbbiekben autót is vásárol neki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 17:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha megteheti, meg a gyerek megérdemli, akkor miért ne?
2018. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Mi fizettünk a fiunk jogsiját, és kocsit is vettünk neki. Na, bumm. Kinek adjunk, ha nem neki? Véleményem: ha megtehetik, tegyék.
2018. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy megteheti és nem is biztos, hogy "elkényezteti" a gyereket.

Ha látom, hogy a jövőre, tanulással, bármivel tervei vannak és azok megvalósításáért tesz is, akkor támogatom ebben, akár jogsi-kocsi lehetőségével is, persze, ha megtehetem és nem irreálisak az igényei a kocsival.

2018. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Örül a szülő, ha megteheti.
2018. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
szakma, diploma + jogsi = befektetés a jövőre nézve. természetes dolog, ha megteheti a szülő.
2018. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát sajnos a jogsi manapság már alap- nőknél is. Autóból meg biztos nem egy 20 millás csodajárgányt vennék-hanem valami használt-de jó állapotút. Ha ez kell az èlete elkezdéséhez èn ne legyek akadálya-amennyiben megtehetem-de legalább támogatom.
2018. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Ha megtehetik, miért ne?
2018. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is a szüleim fizették ki anno a jogsimat, amikor kézhez is kaptam, rá egy hónapra vettek nekem egy kis Suzukit, örültem neki,és soha nem éltem vissza ezzel.
2018. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Az én szüleim befizettek a jogsira a kitűnő érettségi bizonyítványért cserébe. Ez jó motiváció volt, mert addig csak kettes-hármas jegyeim voltak.
2018. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha megtehetik, akkor persze fizessék ki. Ma már nagyon alap dolog a jogsi. Aztán ha később véletlen olyan állást találna amihez elvárás, akkor munka mellett már nem olyan egyszerű megcsinálni, mint amíg iskolába jár.
2018. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!