Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más hogy éli meg azt, hogy...

Más hogy éli meg azt, hogy mindent meg kellene mutasson, amit vásárol? Hogy érjem el azt, hogy ne várják el, hogy megmutassam nekik?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már, komolyan. A ruháimat mind ösztöndíjból fedeztem és normális, hogyha megláttam egy ruhát, amihez olcsópénzért hozzájutottam, akkor meg is rendeltem. De amikor jön a futár, mint a keselyűk rámrohannak, anyám, nagyanyám, öcsém, hogy jaj, mit vettél, hova fogod felvenni. Unom, annyira unom már az örökös magyarázkodást, hogy miért kellene bármi alkalom ahhoz, hogy megvegyek egy fekete rövidnadrágot. Ha meg nem mondom el nekik, nem mutatom meg, hetek után is hallom.
2018. júl. 12. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem rendelsz hanem megveszed személyesen be a táskába azt senki se látja. Egyébként felnőtt vagy ha rendelsz fogod magad át veszed és be viszed a szobádba, nem kell megmutatni.
2018. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Hány éves vagy?

Miért érzed rossznak, hogy érdeklődnek a dolgaid után? Ha le se sz.arnának, akkor meg az lenne a baj, ugye?

Ha nem akarod, ne mondd el. Ha utána felhozzák, kérd meg őket, hogy ne hisztizzenek már, nem kisbaba vagy.

2018. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Mutasd meg nekik, mondj valami random indokot és kész.
2018. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A környéken semmi arravaló üzlet nincs, ezért rendelek internetről. 25 vagyok, és a legnagyobb probléma. Régebben még be is szóltak párszor, mert nem tetszett nekik, amit rendeltem, mára a sok üvöltözés miatt ez abbanmaradt már.
2018. júl. 12. 13:16
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem akkor volt ugyanez, ha valahová elmentem.

Hova megyek, kivel megyek, biztos csaj van a dologban, meg a többi baromság.


Én is nagyon untam, egyszerűen nem válaszoltam. Aztán meg elköltöztem.


24/F

2018. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is elegem volt, ahányszor ruhát vettem, és kipostázták, mutogatnom kellett. Aztán rájöttem, hogy én is ugyanúgy kíváncsi vagyok arra, amit a családom vett. Én se haltam bele, hogy megmutattam egy-egy pólót, vagy fülbevalót, vagy akármit, amit rendeltem. Egyszerűen kíváncsi az ember arra, mit vett a másik. Szerintem nem is gond, megmutatjuk egymásnak, és megállapítjuk, hogy jól áll a másiknak, jól néz ki, stb, ha már zaklatásba átmegy, vagy leszarozzák, amit veszel, akkor vannak bajok. :)
2018. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Én mindent rejtegettem 14-23 éves korom közt. Aztán már nem, mert a saját fizuból vettem.


Persze a rikács nem maradt el... “Minek az?“ “Milyen baromság ez az 1992es forgalmi sor“...


Aztán rámutattam, hogy ő is sok cuccot rendel, többért,

2018. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát én is rejtegetem amit rendelek :D borzasztók. 18l
2018. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Igy van, ahogy utolso irja. Amugy ha nem mutatod meg , az szerintem rosszabb, mert akkor meg jobban csesztetnek miatta. Amugy meg ideje van koltozni.
2018. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd postára vagy az egyik barátnődhöz, ha sajnálsz megmutatni egy rövidnadrágot nekik.
2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!