Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan haragszik rám a...

Jogosan haragszik rám a hugom, amiért nem vigyázom a kislányára?

Figyelt kérdés
A hugommal hetek óta nem beszélünk, mert a nyári szünet elején megkérdezte, hogy vigyáznék-e az elsős kislányára ezidő alatt. Tanár vagyok. Július 4. és augusztus 22. között itthon vagyok és kitalálta, hogy mivel én úgy sem dolgozom, ezért erre a hat hétre "lepasszolná" nekem, mert a gyerek felügyeletét nem tudják megoldani a férjével, a táborokat meg nem tudják kifizetni. Én egész évben tanítok, felügyelek, gyereket nevelek és ezidő alatt tényleg pihenni szeretnék, emiatt nem vállaltam. Azóta nem hajlandó beszélni velem és közös ismerősöktől hallom vissza, hogy minden önző szemétnek elmond. Szerintetek jogosan haragszik rám?
2022. júl. 21. 18:53
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/167 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy kis segítségre lett volna szükségük"

A kis segítségkérés az lett volna, ha megkérdezik a kérdezőt, hogy a hat hét alatt néhányszor egy-egy napra, órára vállalná-e a gyereket. De hogy vállalja el a teljes szabadsága alatt 0-24-ben a felügyeletet, hát az túlmutat a kis segítségen.

Amúgy nem is értem, tudták, hogy lesz nyári szünet, miért nem terveztek előre? Vagy eleve úgy álltak hozzá, hogy majd a nagynéni hathetes szabija idejére odadobják neki? És a kislánynak vajon jó lett volna hat hétig nyaralni egy garzonlakásban?

2022. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/167 anonim ***** válasza:
50%

"És a kislánynak vajon jó lett volna hat hétig nyaralni egy garzonlakásban?"

Konkrétan garzonban még nem próbáltam, de panelban egyébként szeretnek nyaralni az ilyesmi korú, egyébként családi házban lakó gyerekek :) - na de csak akkor, ha ők maguk is alig várják, hogy az a valaki vigyázzon rájuk, aki ott lakik.

Itt viszont nincs ilyen erős kötődés a gyerek részéről se, ahogy kiveszem az egészből, amitől eleve még nagyobb feladat lenne vigyázni rá még egy nagyobb lakásban vagy házban is.

Egyre jobban sajnálom szegény kislányt...

2022. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/167 anonim ***** válasza:
95%
Hát engem vittek családi házból panelba "nyaralni". Gyűlöltem minden egyes percét.
2022. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/167 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem tudja máshogy megoldani, akkor mondjon fel. Mégis mit kéne csinálni? A rokonoknak kötelező jelleggel csicskát játszaniuk hetekig? Hát persze.
2022. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/167 anonim ***** válasza:
0%
Szegény kislány csak jobban jár, ha nem megy hozzád. Igazán gonosz nagynénikéje van. :(
2022. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/167 anonim ***** válasza:
100%
XDXD anyu nem gonosz mert nyáron sincs vele? Meg apu?
2022. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/167 anonim ***** válasza:
7%

"Hát engem vittek családi házból panelba "nyaralni". Gyűlöltem minden egyes percét."

Hát igen, ha visznek, nem magadtól mész... :)

2022. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/167 anonim ***** válasza:
12%
106 Gondolom, ha megtehetnék a szülők is otthon maradnának vele. Valljuk be őszintén, hogy az iskolai nyári szünet nagyon hosszú és nehéz megoldani egy kisgyerek állandó felügyeletét.
2022. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/167 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetnék ha előre gondolkodnának, de ők inkább élőködnek máson.
2022. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/167 anonim ***** válasza:
100%

#108


És? Ezért más valakai egész éves szabadságát kell tönkretenni?

A pofátlanságnak is van határa.

2022. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!