Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megbocsájtanál egy rosszindula...

Megbocsájtanál egy rosszindulatú és kiállhatatlan személyiségű rokonodnak minden szemétséget csak azért mert nagyon beteg lett?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremről van szó, aki egy nagyon undorító nőszemély volt mindig is. Mindenkivel flegma, mindenkit lenéz, bárkit megsért szemtől szembe, mindenkut irányítani és kontrollálni akar. A viselkedésével már mindenkit elmart maga mellől, a szülei se álltak vele szóba,folyton az én szüleim ellen akarta úszítani őket (az anyáink testvérek) a húgát miatta rúgták ki a munkahelyéről és akapcsolatát is sokáig igyekezett megfútni. Engem meg mindig mindenért leszólt, belémkötött, kritzált,amiért én is kerülöm és ha lehet nem állok szóba vele.


Kb.egy hónapja viszont mellrákot diagnosztizáltak. Mivel mindenkivel megutáltatta magát így nincs mellette senki most. Ritkán látni azóta, tegnap láttam és teljesen meg van törve, eltűnt az arcáról az a flegma, lenéző tekintet. Nézett mintha szólni akart volna de gyorsan odébálltam mielőtt leszólíthatott volna. Viszont az ismerőseink szerint segítenünk kellene neki, mivel mégiscsak a rokonunk, ráadásul én lakom a legközelebb hozzá a rokonságból. A szülei már nem élnek, a húga és a sógora szóba se állnak vele, mivel az elejétől fogva nyíltan a sógor ellen volt. Barátai nincsenek, szóval leginkább tényleg én maradtam.


Félre tennél minden sértést és megalázást amit tőle kaptál és a segítségére sietnél, vagy a hozzá hasonló emberek megérdemlik hogy megegyék amit főztek?


2022. aug. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy kell! Megy az ápolási osztályra, ha meg a halál szélén van akkor az elfekvőre. Ott el is teszik hamarosan láb alól, leszarják a betegeket ott.
2022. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonában? Alapból nincsenek. Az önkormányzatnál sok helyen lehet igényelni segítséget, aki napi egyszer ránéz, pl beadják az injekciót, ha kell, de ezt neki kell előre intézni. Vagy intéz magának előre fizetett segítséget.
2022. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Ha nem engedik ki adsig a kórházból míg nem tudja ellátni magát akkor jó, erről az osztályról nem is tudtam eddig.
2022. aug. 13. 14:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!