Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igazam van hogy a húgom...

Igazam van hogy a húgom kicsit kiállhatatlan?

Figyelt kérdés
Húgom 16 éves én pedig 22 éves fiú.Az a baj hogy állandóan bejárkál a szobámba és lenyúlja a cuccaimat.A töltőmet és a laptopomat rendszeresen elviszi sőt legutóbb még a kedvenc pulóverem is felvette mert "az olyan jó meleg" alapon.Ezen kívül megeszi a kajámat mert az jobban ízlik neki mint amit anya főz.Én edzek és van egy étrendem amit magamnak meg is csinálok és elég kellemetlen amikor eltűnik a hűtőből a kajám.A fürdőszobába képes órákra bezárkózni de ha én vagyok bent akkor vagy tojik rá és bejön vagy ha bezárom akkor meg kopog állandóan hogy engedjem be gyorsan.Azon csodálkozok még a barátnőmet nem csapta le a kezemről komolyan mondom... Anya meg apa abszolút nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal hiába szólok nekik.Húgom meg rám nem hallgat.Volt olyan hogy elment buliba és elvitt a szobámból egy üveg italt kérdezés nélkül.Facebookoztam és látom feltéve a képet rajta a piával,odanézek hát sehol semmi látom lenyúlta.Az enyém volt mert egy ritka whisky volt.Meg persze tesó adj egy 5 ezrest adj 2 ezret mert ez meg az kell.Én se lopom a pénzt nem tudom miért élősködik rajtam.
2020. szept. 28. 19:16
1 2
 1/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
68%

Tyűha. Hát a szobádat esetleg zárni kéne, vagy a whiskey-t betenni zárható szekrénybe. A hűtőt nem tudod zárni - az nem lehet, hogy fogyni akar?

Nem lehetséges, hogy szülők nem adnak neki elég pénzt, amiből tudna venni magának kaját, piát?

Én erre gondoltam. Nincs keresete, neked pedig van. Nehéz helyzet ez, de én a whiskeyt bevasalnám rajta, az biztos.

23/f

2020. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Azert mert hagyod és rászokott ezekre. Egyszer ráijesztenék, miután megette a kajádat momdd higy hashajtó volt benne. Legközelebb majd nem eszi oly bátran.
2020. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen ig ad van. Nekem a nővérem csinál hasonlót. Bár mivel mindketten lányok vagyunk és bár van köztünk 7 év ugyanakkorák vagyunk folyton a ruhámat lopkodja. Aztán letagadja, de előbb- utóbb mindig bizonyítékaim vannak rá. És én -id mindig kiakadok. Ezen kívül a töltőim, fülhalgatóm is el szókat vinni
2020. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Pénzt nem adni, ha lopja a dolgaidat, meg egy olyat leverni neki, hogy azt se tudja, merre az arra.
2020. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
36%
16 éves, Te vagy a nagytesója. Úgy írtad ezeket mintha nem ez lenne minden testvér között. Szerintem engedd el ezeket a dolgokat, kislány még, most nő fel.
2020. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
6-s attól még a kisasszonynak nem kell bunkonak lenni
2020. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
+értékes dolgokat lopkodnia
2020. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
A cuccaidat zárd el! A viszki árát vasald be rajta! Ha szép szóra nem fizet, akkor enyhe fizikai retorzió elfogadható. Legyél kicsit alattomos, hogy a szüleid előtt ne tudja bizonyítani! 16 évesen dolgozhatna is a Mekiben.
2020. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Elég gáz, neveld meg!
2020. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Huzd meg a hataraidat. A szobadat zard be, cuccaidat ha tudod, akkor zard el tole. Ne adj neki kolcson. Eloszor megprobalnam szepen megbeszelni vele, hogy teged ez zavar es legyen szives valtoztasson a viselkedesen, mert ez nagyon tiszteletlen dolog, amit csinal. Ha nem valtoztat, akkor durvabban odaszolni neki, leuvolteni a fejet, akar azt csinalni vele,amit o veled. Muszaj valamit tenned, mert ez nem normalis viselkedes..
2020. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!