Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hány élő rokonod van (unokates...

Hány élő rokonod van (unokatestvérekig, unokatestvérek gyerekéig), és mennyivel tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát most a kérdés kedvéért kiszámoltam: 35 élőrokonom van. Én a párokat nem számoltam bele, csak a vérrokonokat, tehát nagynéni férje, unokatesó felesége nincs benne.


Szüleimmel, tesómmal, 3 unokatesómmal és egy nagynénémmel tartom a kapcsolatot, így a 35-ből 7 emberrel.

2022. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló példáját követve nekem 11 vérszerinti rokonom van, ebből 4-el tartom a kapcsolatot, és ebből csak kettővel vagyok közeli viszonyban.
2022. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
10 körül és 0ával.
2022. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
77%
Vagy 100 biztos van, apámnak sok testvére volt, azoknak pedig több gyereke, meg azoknak is stb. Kapcsolatot a szüleimmel tartok minimális szinten.
2022. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
van vagy 40 sztem..tesómmal és családjával tartom mindössze
2022. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hány élő rokonod van" - fogalmam sincs

"mennyivel tartod a kapcsolatot" - két testvérem, illetve az egyik gyerekei (4 gyerek), illetve anyukám

2022. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülők, testvérek, nagyszülő, nagybácsik, nagynénik, unokatestvérek összesen 33. Csak vér szerinti rokonok, házastársak nincsenek benne. A testvérek, unokatestvérek gyerekeivel együtt 53.
2022. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szüleimmel tartom.

1 élő nagyszülőm van, 1 nagybátyám, neki 1 fia és neki 2 (de az egyik intézetben van, nem is tartja számom a létezését ahogy hallom).

2022. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Apám apjáék 16an voltak testvérek.

Akiknek ugyan az a vezetékneve, mint nekem mind rokon (egyedi név). Vannak Canadába is pl rokonaim.

Anyám orosz származású és a mamám testvéreit se nagyon ismerem (ők 4en vannak), papámnak egy tesója van és 2 gyerek meg 3 unoka, velük is akkor beszélek ha összefutunk valahol.

Mamám meghallt már, papám él és anyám 2 testvére, ott az egyiknek van 1 fia és neki is 1 fia.

Apámnak a testvére a napokba halt meg, neki 2 gyereke van és 3 unoka meg apám anyja él, ott papám nem ismertem.

Anyámék házasok, de apámmal és a családjával abszolút nem beszélek.

Nekem egy nővérem van és egy lányom.

2022. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok.

Szóval anyámmal és a 2 testvérével (ugye az egyik fiával és családjával is) meg papámmal tartom a kapcsolatot. *

2022. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!