Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg ennyi ember szerint...

Tényleg ennyi ember szerint normális kockás füzetbe írogatni, hogy kitől mit és milyen értékbe adott ajándékba?

Figyelt kérdés
Minek ajándékot adni akkor, ha szinte csak kölcsönbe, befektetésként ajándékozunk? Nem veszik el így az egész önzetlen szívből jövő mivolta? Elvárássá silányodik így az egész.

2022. okt. 13. 06:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

Miért, az normális, hogy a kérdező meg azt tartja számon, mennyiért ad? (Hiába jön azzal, hogy a, dehogy, ez csak most van így, meg nekünk is kiemelte ..)

Hülye ott az egész család.

2022. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
És téged miért zavar, hogy más hogy gondolkodik erről? Csinálják csak, ha nekik ez esik jól, te meg ne foglalkozz vele!
2022. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Szerintem az ilyesmit csíkos füzetbe kéne írni.
2022. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
2 azért zavar, mert eddig nem is gondoltam hogy ilyen létezik, és most elgondolkodtam, hogy vajon azén rokonságomban is van-e ilyen, és most elkezdtem szorongani a karácsonyi ajándékozástól. Amúgy is utálom ezt a licitálást az ajándékozással, minek felnőtt embereknek drága használati dolgokat venni?
2022. okt. 13. 07:00
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Törölték az ihletadó kérdést vagy én vagyok vaksi?
2022. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, én sosem írtam, de igyekszem mindig kb olyan értékben vásárolni, mint amit mi kaptunk.

Én még emlékszem arra, hogy minden kellemetlen volt, amikor a lányom kicsi volt (Bokros idején szültem, nem volt gyed, csak gyes, nem vetett fel a pénz abban a két évben), a sógornőmék meg drága cuccokat hoztak, amit nem tudtunk viszonozni. Sosem várták el, sosem tették szóvá, mégis rossz érzés volt. Azóta figyelek arra, hogy olyant vigyek kb, amit mi is kaptunk.

2022. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

5, ez az, nem vagy vaksi, reggel van. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

2022. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk el nem tudnám képzelni, hogy elmenjek úgy a tesóm babájához, hogy nem viszek semmit, mint az a kérdező...
2022. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem nem érdekelnek más emberek, sem a dolgaik.


Aki kockás füzetet akar vezetni erről, egészségére, én nem teszem.

2022. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
100%
Én excel táblába írom, úgy könnyebb belőle egy BI kimutatást csinálni.
2022. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!