Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az mennyire ritka, hogy...

Az mennyire ritka, hogy valaki 30 évesen még több unokatestvérével soha nem találkozott és ők sem keresték sosem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 13:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
3 első unokatestvérem van,2 lány és egy fiú,ők tesók,de csak a fiúval találkoztam párszor,az egyik csaj Angliában él,a másik Norvégiában.
2022. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
15 unokatesóm van, ebből ismerek 9-et, de csak eggyel tartom a kapcsolatot, messengeren meg szoktuk kérdezni egymástól hogy hogy van a másik, oszt ennyi.
2022. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a család, nem ritka. Apu részéről 28 unokatestvérem van, mert tízen voltak testvérek. Mamám 1901-ben született.Apu most lenne 81 éves. Nálam ezért nem ritka, felét sem ismerem személyesen. Fb-n viszont mindenkit láttam, beszéltünk is, de nem tartjuk napi szinten a kapcsolatot.
2022. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összesen 1 unokatestvérem van :D

Másnak meg 40 az igen :DDDDDDDDD

2022. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Apámék 7-en voltak testvérek, anyámék 3-an. Apám részéről egy kivételével, aki papnak ment, mindegyiküknek van 1-2 gyereke, anyáméknál szintén.

Én idős ember vagyok, még úgy nevelkedtem, hogy a család az szent dolog és össze kell tartani.

Nem is volt ezzel semmi probléma, tartottuk a kapcsolatot, segítettük egymást. Csak mára a fele meghalt, vagy külföldön él. Az élőkkel, ha személyesen nem is, de skype-on, vagy email-ben tarjuk a kapcsolatot.

Tudunk egymásról, köszöntjük egymást ünnepeken és ez mindnyájunk részéről rendben van.

2022. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott van jó kapcsolat az unokatestvérek között, ahol a szülők jó viszonyt ápoltak a testvéreikkel. Mi a húgommal nagyon szeretjük egymást és egymás gyerekei majdnem olyanok számunkra mint a sajátjaink. A gyerekeink ezért egymással úgy vannak, mint a (jó)testvérek.
2022. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
12-en vagyunk unokatesók és már mindenkivel találkoztam, de kb senkivel sem tartom a kapcsolatot és ők se tartják egymással. Egyik lánnyal, aki csak egy évvel idősebb nálam, néha próbáljuk felkeresni egymást és találkozunk csak mi ketten, de aztán ezeknek a találkozásoknak nincs nagyon folytatása, max pár hónap múlva...
2022. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Én 10 év után tudtam meg véletlenül, hogy egy gyerekkori ismerősöm az unokatesom. Közös a dédmamánk. Csak azért nem tudtam, mivel a nagyszüleim elég rosszban voltak mindenkivel a családban.
2022. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka.
2022. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom nem lógok ki nagyon az átlagból ha 5-ből egyikkel sem beszéltem közel húsz éve. Vajon ezek után hogy érdemes felvenni a kapcsolatot ha csakúgy illemből szeretném, nem azért mert kell valami? Furcsa előugrani több mint tizenöt év után a semmiből egy szia hogy vaggyal, nem?
2022. nov. 12. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!