Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az mennyire ritka, hogy...

Az mennyire ritka, hogy valaki 30 évesen még több unokatestvérével soha nem találkozott és ők sem keresték sosem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 13:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem fura. Akkor lenne fura, ha ők törték volna magukat utánad, te meg rendjére lepattintottad volna őket, vagy nem is reagáltál volna.

Tedd meg az első lépést, aztán meglátod, hogy mi lesz!

Az embereknek ahogy haladnak a korral átértékelődnek a kapcsolatok jó, vagy rossz irányba, de ezt csak akkor tudod meg, ha kezdeményezel, mert lehet, hogy ők is úgy gondolkoznak, hogy ciki ennyi idő után.

Nem ciki és veszítenivalód nincs!

2022. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet.😃
2022. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Masod unokatestverek kozul van olyan akit nem ismerek, olyan is akivel gyerekkoromban talalkoztam es nem ismernenk mar meg egymast. Harmadik unokatestverek kozul pedig csak egyet ismerek.
2022. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Senior Séf ***** válasza:
100%
Manapság nem ritka az ilyen. 50 éve még összejártak a rokonok valamelyik nagyszülőnél, karácsonykor, vagy disznóvágáskor. Ha máskor nem is, ott biztosan találkoztak.
2022. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem értem pontosan, hogy ha neked hiányoznak, szeretnéd felvenni velük a kapcsolatot, akkor miért nem teszed!!!

Gondolom, megér egy próbálkozást!!! :)

2022. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!