Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok erről az egészrő...

Mit gondoltok erről az egészről? Milyen gondolatok jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés

Adott egy család 8.kerulet putri részén szoba-konyhas lakásban. Apuka alkoholista, anya otthon a legkisebbel. Villany lekapcsolva. Anyuka segítséget kér valami szociális helyről, kijön egy nő, aki rendőrökkel jön vissza és elviteti a gyerekeket, 2 nagyobb fiu (6-7 évesek) intézetbe,

a kislányt (2 éves)csecsemőotthonba.

Apuka időközben felgyutja alkoholmamoros pillanatában a lakás egy részét,anyuka talál magának egy másik pasit.

Pár hónap múlva a kislányt az anyai nagyszülei magukhoz veszik, saját nagypolgári lakásba a 2.keruletben. A fiúkat az apai nagynéni egy nagy családi házba egy Pest megyei városban.

Anyuka a kislányt 2 hetente látogatja (az új pasival) hiába sír, hisztizik az anyja után. A fiúkat még ritkábban látogatja. Már az új pasinal lakik. A kislány otthon nagyon kezelhetetlen orjongve hisztizik, bántja a nagyszüleit ,engedi, hogy megoleljek. A nagymama tehetetlenségeben néha ra-ra csap.

Közben anyuka összehozott még egy gyereket az új pasival, aki a pasi szerint az előző apukatol van, kihordja és örökbeadja a kislányt, mert a pasi nem engedte volna hazavinni.

Van még 2 testvér akik anyuka első házasságából vannak, őket apuka nevelte.



2022. nov. 15. 13:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

Na jó, megint egy értelmetlen kérdés..... huszonéve tök más törvények voltak, más viszonyok, más eljárási módszerek...



Ugyanaz vagy, mint aki azt írta ki, hogy hatévesen piáért küldték a boltba, és veréssel fenyegették ha nem visz???


aztán az a kérdező is kb. 30 hsz. után árulta el, hogy 30 évvel ezelőtti történet...

2022. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Nap mint nap hasonló közegben élő szülőkkel és gyermekeikkel vagyok kapcsolatban. Ezt sosem lehet megszokni,úgy gondolom. Sokszor eszembe jut, hol tartana az ország ha nem indítjuk el annak idején a szülsz és kapod a családi, gyes kombót. Nekem már hányingerem van tőlük. Kiégek lassan. Csak a gyerekeket sajnálom.
2022. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem, 21-es , 6 évesen nem volt már szerencsére mellettem az alkoholista apuka, éppenséggel pont annyi voltam mikor meghalt .

Lehet, hogy valóban értelmetlen kérdés, hisz más világ volt akkor, meg semmi nem változik ettől, csak néha elgondolkodom milyen lehet más szemével /fülével olvasni/hallani.

Igen, én voltam a kislány.

Köszönöm, a valaszaitokat.

2022. nov. 15. 20:49
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mi is a lényegi kérdés?
2022. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
1es válaszolo akkor az emberiség felének nem lehetne gyeteke mert kb annyi a szegény. Egyuttal kivánom ha ilyen lenne akkor Te is olyan kecskebaco lennél mint az arabok ahol a csaj az csak foton van Te faccopo
2022. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
52%
Ez most valami Mónika show le nem forgatott rész?
2022. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Senior Séf ***** válasza:
52%
Teleregény Orbán égisze alatt.
2022. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, remelem neked szebb eleted lett ennel☹❤
2022. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
1-es, mit csinálna akkor a sok megélhetési potyogtató? Mert a bacás ugyan létszükséglet, de értelmes embert nevelni 10 gyerekből már derogál nekik.
2022. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!