Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS kiutált a családom egy...

SOS kiutált a családom egy gondolatom miatt. Mit csináljak? 19.F

Figyelt kérdés

Volt egy gondolatom amit egy beszélgetésnél fel mertem vállalni mert pont egy ilyen téma volt és azóta kb úgy kezelnek mint egy rabszolgát.

Annyi lényeg, hogy arról beszéltek, hogy mennyire sok olyan mémet láttak, hogy amikor a lány megfogja egy fiú kezét akkor lotyó de ha egy fiú megdug 10 nőt akkor az mekkora császár.

Én itt fel mertem vállalni azt a gondolatom, hogy igenis ez egy fiúnak jobban áll mint egy nőnek tetszik vagy nem és ez így alakult ki és ez természtes. Ugyanaz ahogy a csajoknál meg az egy teljesen elfogadott dolog, hogy a pasijuk ruháit pulcsijait stb hordják de ez fordított helyzetben már ugye, hogy jó hülyén nézne ki ha a fiú hordaná a lány cuccait.

Azt gondolom, hogy vannak olyan dolgok amik a fiúknak állnak jól és vannak olyanok amik a lányoknak. Ennyi.

Azóta pedig szerintük én egy roha.dék vagyok aki nem tisztel senkit


2021. jún. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/168 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is gaz a felfogásod, de ezert nem utalnalak meg, csak magadat egeted. Legalabb felvallaltad, amit gondolsz.
2021. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/168 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értek egyet veled (sőt, ultragáznak érzem a véleményedet), de szerintem nem ezért utált ki a családod. Valami más is van ott a háttérben.
2021. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/168 anonim ***** válasza:
86%
Kisfiam te nagyon el vagy szallva! Nokent irom, egy cseppet sem vagyok elajulva az olyan pasiktol, akik megdugtak a fel varost..sot ez egy nagy minusz a szememben. Kell is, hogy megkapd a magadet. Vegulis, te vagy a CSASZAR nemde?!🤔🤣 Kibirod..
2021. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/168 anonim ***** válasza:
91%
Legalább felvállalta? Ha hülye vagy, nèha jobb csendben maradni...
2021. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/168 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a véleményed csak hab volt a tortán nekik, lehet más miatt sem kedveltek alapból nagyon.

Amúgy tényleg elég értelmetlen vélemény, butaság így gondolkodni. Dehát te tudod.

2021. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/168 anonim ***** válasza:
81%
Ciki a gondolkodásod, de megnyugodhatsz, elért nem fognak kiutálni. Nem kell semmit csinálnod, minden csoda 3 napig tart.
2021. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/168 anonim ***** válasza:
90%

Valoszinuleg nem ez volt az elso f@szsag, amit mondtal/csinaltal es mar rohadtul eleguk van.

Ertheto.

2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/168 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy császár vagyok. De elfogadottabbnak tartom azt, hogy a pasinak van sok csaja mint azt, hogy a csajnak van sok pasija hogyha úgy nézzük, hogy senki nem akar semmi komolyat.

Nekem is volt 3 évig barátnőm sose csaltam meg.

De azt én személy szerint jobban elfogadom (és a döntő többség is), hogyha srác megdug mondjuk egyszerre 3 lányt az király de ha egy lányt dugnak ennyien az egy r.banc

2021. jún. 4. 13:40
 9/168 anonim ***** válasza:
88%
Az én szememben egy ilyen fiú szintén r.banc akkor már. De inkább egyik sem az, engem nem érdekel, ha valaki szeret sok emberrel lefeküdni, hajrá, élje ki az életét, de azért a biztonságra is figyeljen, legyen felelőssegteljes, és akkor semmi baj. Aki viszont fűvel-fával dug védekezés nélkül és összeszedhet bármit, azt már én is elítélem, legyen az fiú vagy lány.
2021. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/168 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas vagy, nagyon gáz a véleményed. De nem hiszem, hogy emiatt utáltak ki. Mondhattál sok hasonló baromságot.
2021. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!