Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az idős rokonok milyen indítta...

Az idős rokonok milyen indíttatásból tesznek fel olyan kérdéseket, hogy “Mikor mész már férjhez?”

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 18:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
89%
Mert az ő idejükben ez volt az egyetlen elképzelhető életút. Szinthez mérten iskoláztatás, ameddig kell, aztán családalapítás.
2022. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
15%
Ha tudod a választ inkább házasodj, mint másokat kérdezz
2022. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
73%

Ők már a te korodban házasok voltak. Gyerekük volt. Fura nekik.

Bezzegadiplomásnők... Jajj, hagyjuk már. Mennnyivel különbek a diplomások. A legtöbb diplomás nő akit ismerek, olyan hülye mint a segg..és mindnek vagy vagy 3 kölyke. A diploma csak egy dísz, mert nem dolgoznak, otthon meresztik a seggüket évek óta. Csokkerek.

2022. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Semmivel sem különbek. Ettől függetlenül 3-6 évet töltöttek egy értelmiségi burokban, kijöttek a komfortzónájukból és megtanultak kapcsolatokat epiteni
2022. dec. 3. 20:56
 15/54 A kérdező kommentje:
Meg egy konyvtáros-szabadbölcsész szak is megváltoztatja a gobdolkodásmódot
2022. dec. 3. 20:57
 16/54 anonim ***** válasza:
86%

Megszokás.

Nagyanyám mindig kérdezte hogy van e már udvarlód?

Aztán mikor özvegy lett, megkérdeztem hogy és neked?

Utána soha nem kérdezte többet.

2022. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
87%
Mert kíváncsiak rá.
2022. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
94%
Tőlem mindig ezt kérdezte a nagymamám, meg, hogy van-e udvarlóm. Én mindig mondtam, hogy nincs, és nem tudom mikor megyek férjhez :) Aztán kérdezte h hogy van a kutya, mondtam, hogy jól. :) Ahogy mások is írták, ők egy másik világba születtek. Nagymamám parasztlány volt, elvégezte a 6 elemit és fel sem merült a világon senkiben, hogy tovább kéne tanulnia. Dolgozott a családi gazdaságban, aztán férjhez ment és háztartásbeli lett, nevelte a gyerekeket. Nem volt más perspektíva. Nyilván az utolsó években szellemileg is beszűkült, nem nagyon volt társalgási témánk, kicsit nagyot is hallott stb.
2022. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
77%

Ja, régen a házasság, meg a családalapítás volt divat, most meg a BeleValóVilág.

Mennyivel élvezetesebb most. :)

2022. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
16%
Lehet unokát akarnak.
2022. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!