Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az idős rokonok milyen indítta...

Az idős rokonok milyen indíttatásból tesznek fel olyan kérdéseket, hogy “Mikor mész már férjhez?”

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 18:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nagyszüleim már nem, mert nem élnek. De sosem nyaggattak vele. Más rokonok, meg idősebb falubeliek viszont igen, de nekik sem mondom, hogy dögöljenek meg. Azonban azt igen, hogy ez egyáltalán nem az ő dolguk, ne foglalkozzanak ezzel. Mindenkinek nem is való a család, még akkor sem, ha ez a természetes, de őszintén, ki a fene akar megfelelni efféle "társadalmi elvárásoknak"? Az ilyeneket magasról lecarom.
2022. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, latod, lehet kulturaltan is. Rolad sokan peldat vehetnenek itt.
2022. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
52-es, köszi szépen, bár ahogy említettem annyira nem jó példa az enyém, mert ha mindenki (vagy sokan) úgy gondolná, akkor nem lenne elég gyerek. Én csak azt mondom, nem mindenki alkalmas gyereknevelésre, de hogyan lehetne ezt megmagyarázni az illetőnek, hogy "bocsánat, de nem tetszik alkalmasnak lenni erre a szép feladatra"? Szóval ha bárki megkérdezi, nekem ez a véleményem, aztán hogy mennyire kulturált módon közlöm ezt, az helyzetfüggő. Nem egy szimpatikus álláspont ez, de miért mondjak mást, mint ahogy gondolom? Azonban nem szólok bele a más életébe sem, aki gyerekkel boldog, éljen úgy, aki meg anélkül, az úgy. Engem egyik sem zavar.
2022. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek hogy igy allsz hozza 😄 en nagyon konzervativ vagyok, de jo volt olvasni a valaszodat.
2022. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!