Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az idős rokonok milyen indítta...

Az idős rokonok milyen indíttatásból tesznek fel olyan kérdéseket, hogy “Mikor mész már férjhez?”

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 18:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
75%

"Manapság más világot élünk,"


Igen, és ezt nem te vagy én teremtettük meg, hanem a szüleink, nagyszüleink.

2022. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
86%

Mi meg majd megteremtjük a következő generációét. És remélem nem várjuk el, hogy ők is úgy gondolkozzanak, mint mi.

Van érték, ami mentén élek, de az nem a begyepesedett boomerek világa, hogy "Mikormészmárférjhez" meg "Mikorleszmárgyerek". Konkrétan annyira van közük hozzá, mint ahhoz, hogy "Mennyitkeresel". Vagyis semennyire.

2022. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
76%
Pedig akkor is az a normalis, hogy az ember fiatalon csaladot alapit es felelosseget vallal erte. Igazuk van az oregeknek, nagyon is jol teszik hogy kerdezgetnek titeket. Az hogy nektek ez serto, valoszinuleg azert van mert szembe kell neznetek az eretlensegetekkel, meg azzal hogy a semmire van nagy szatok, mert valojaban 15 eves szinten vagytok, amikor meg az a meno hogy neked senki nem parancsolhat mert fuggetlen vagy.
2022. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
76%

"Igen, és ezt nem te vagy én teremtettük meg, hanem a szüleink, nagyszüleink."


Az én nagyszüleim a saját vállalkozásukat építették, meg a házukat, amiből nekünk unokáknak semmi se jutott és nem is fog, mert felneveltek két életképtelen szerencsétlent, akik mindent elszórnak. Nagymamámnak olyan könnyű gyári munkája volt, ami ma már kb. egy terápiás foglalkozásnak felelne meg, a legnagyobb megerőltetés a bejárás meg a gyerekek összeszedése volt. Ők nem építették az országot, max az adójukból az akkori kormány. És én is fizetek adót. Tehát mire fel legyek olyan hűde hálás ezért?

2022. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

"az a meno hogy neked senki nem parancsolhat mert fuggetlen vagy."


És vállalom is, hogy ez nálam így van. Azt nem mondom, hogy ez normális és követendő példa, mert nem az. De mégis mi a szakrament gondod ezzel? Én szeretek így függetlenül élni, másnak meg az agyára mennék egy kötött párkapcsolatban. Nekem így jó. Miért akarja nekem bárki is meghatározni, hogyan kéne élnem? Én se szólok a más életébe, nincs hozzá közöm

2022. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
71%

44

Hozod a formát. Örökségre vágysz, mert az neked jár(na), mindenkit lenézel, bezzeg te biztos különb vagy.

Jó úton haladsz, hogy vénségedre a kérdező öreg rokonainál is kiállhatatlanabb legyél :D

2022. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
71%

44

Ja, és lehet, nem konkrétan a te felmenőid, de a felmenőink alakították ilyenre. Vagy a húsvéti nyuszi tojta?

2022. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
83%
És még annyit tennék hozzá, hogy nem azzal van problémám, hogy ha valaki ezeket megkérdezi, mert az természetes érdeklődés a másik iránt (nálam az), hanem amikor valaki ezekről való saját felfogását tartja kizárólag elfogadhatónak, és vagy ráerőszakolja, vagy csak megszólja a másikat azért, mert ő nem aszerint az elvek szerint él. Mint ahogyan te is teszed kedves 43-as.
2022. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
45:semmi gondom nincs vele, mert te magad is leirod, hogy nem ez a kovetendo pelda. Tehat gondolom ha a nagyszuleid elcsodalkoznak rajta, nem vagod a fejukhoz hogy dogoljenek meg.
2022. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
32%
48:nem eroszakolom ra senkire, es nem mondom h mindenkinek csaladot kell alapitania, en csak azt mondtam hogy az a termeszetes, tehat nem olyan felhaborito a nagyszulok kerdese mint ahogy sokan eloadjak.
2022. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!