Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az idős rokonok milyen indítta...

Az idős rokonok milyen indíttatásból tesznek fel olyan kérdéseket, hogy “Mikor mész már férjhez?”

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 18:45
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
22%

"Abban az időben amikor ők voltak fiatalok korábban házasodtak, "


Oké. De honnan veszed, hány éves a kérdező? Lehet, már 35 éves :)

És tényleg, mikor is mész férjhez? :D

2022. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
91%

Miért, mit vársz, mit mondjanak az idősek? Nézzed csak a sorozatokat, rendelj pizzát, bulizz hétvégén?

Az megnyugtatna?

2022. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes a diplomás nők nem szívják a fiatalok vérét - ezt gondold át mégegyszer, jó?

Diplomás nő vagyok, az összes idióta hüpi... kolléganőm folyamatosan a házassággal, meg a gyerekkel jön.

Heti 1x biztosan, hiába mondtam el nekik, hogy ez kizárólag a barátom és az én döntésem, szálljanak le rólam.


De már 30 múltam, és...


Nem értik meg, hogy semmi közük hozzá. Nem baj, úgyis utálom a felszínes csevelyt :D

2022. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
75%

Van erre komoly és komolytalan válasz is.


-Mikor mész már férjhez? Így semmi se lesz belőled.

-Szombaton, mama. Majd ha megismerem a leendő vőlegényem, ő megmondja, melyiken.


Ha komolyan akarod venni, akkor is lehet egyszerűen annyit, hogy neked nincs szükséged férjre a teljes élethez, és nem is férne bele még egy ember. Ezután ne reagálj a további kifogásokra.

2022. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
#20 Hát akkor mièrt nem csinálnak maguknak?
2022. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
69%

Mert ők még egy olyan vilagban nőttek fel, ahol az volt a megszokott hogy az emberek családot alapítanak, ahogy mindig is ez fog a természetes maradni függetlenül attól hogy mi az aktuális divat. Most pl az, hogy megkérdezed nagyanyádat mikor akar már végre meghalni (első oldalon egy kedves válaszoló), csak mert feltesz egy teljesen normális, és egyébként full jogos kérdést.

Szégyentelen mocskos generáció vagyunk😅

2022. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
65%
Tudatlanok, nem érzik mennyire bunkó a kérdésük.
2022. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
81%
De mi a franc bunkó ebben? Teljesen normális, az élet része hogy az ember 20-30 között megházasodik, nem tudom miért lett ekkora divat ezen bevágni a hisztit..
2022. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
65%
#28 Mert semmi köze hozzá. És tudod ha valakitől hetente vagy minden találkozáskor megkérdik az egy idő után besokall tőle.
2022. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
82%

28

Nem, manapság már nem teljesen normális. És az se követelmény, hogy az erről vallott nézeteit mindenki köteles legyen közzétenni ország-világ előtt.

2022. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!