Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért hazudik jelentéktelen...

Miért hazudik jelentéktelen dolgokban is az unokatestvérem? Joggal gondolom, hogy akkor mással is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak nekem szól? Egy hazudós ember mindenkinek hazudik?
2022. dec. 14. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek. Mindegy mivel, csak magára akarja irányítani a figyelmet.
2022. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom szülei nem nevelték, ez eltt belőle. Max vigyázz vele ha tudod ilyen.
2022. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen a baráti körben. Sajnos mindenkinek hazudik és teljesen apró cseprő dolgokban, ráadásul sok évbe telt mire erre rájöttünk.


Kisebbségi komplexus nála tuti játszik, a többit még nem fejtettük meg.

2022. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
"Mindegy mivel, csak magára akarja irányítani a figyelmet." Vagy éppen el magáról: volt ilyen baráti körben, később derült ki hogy évekig bántalmazták. Könnyebb volt neki hazudni mint szembenézni a valósággal..
2022. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
4, ez itt szerintem más. Ő mindenben, jelentéktelen dolgokban is hazudik, ezzel pont középpontba akar kerülni. (1)
2022. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Akiről én beszélek, az is hazudott apró, tök érdektelen dolgokban. Csóró szerintem már nem is tudott igazat mondani.. A mai napig pszichiátriára jár.
2022. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Undorító, szerintem szard le és ne is keresd a társaságát.
2022. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen rokonom nekem is. Szeret jól hangzó történeteket kerekíteni, amiknek köze nincs a valósághoz. Kényszeresen igyekszik a másik ember figyelmét magára irányítani és fenntartani. Kicsit olyan, mint egy gyerek. Folyton kérdez, ha nem tud értelmes kérdést feltenni, akkor kérdez hülyeséget. Iszonyúan fárasztó. Tetten érhető a rejtegetett bizonytalanság és a görcsös kapaszkodás a másiba. Csak ezzel pont azt éri el, hogy mindenki távolodik tőle, mert nagyon sok.
2022. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok, folyt. Beszélgetni vele nagyon fárasztó, mert mindig felül akár kerekedni, ő akar mindig a legjobban értesült lenni és megmondani a tutit még akkor is, ha lövése nincs a témához.
2022. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Pszichopata. Mindenkivel ilyen.
2022. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!