Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan iritál az, amikor...

Jogosan iritál az, amikor anyám jelentéktelen kérdésekkel halmoz el?

Figyelt kérdés

Azt kell anyámról tudni, hogy nagyon kíváncsi fajta. Amikor haza jövök az iskolából még bese érek az ajtón már nyomatja a kérdéseit: Hanyast kaptál ma? Milyen kérdések voltak benne? Másnak hanyas lett? Osztályfőnököddek mivan? Az xy tanárodal mi van? Mit reggeliztél?

Jó tudom ezekből a nagyrészét mástól is megkérdezi, de ennek leginkább az iritál, hogy mikor haza megyek akkor kicsit pihenni szeretnék és nagyon fárasztó amikor mingyá kérdéssekel halmoz el.

Ma is hazajöttem a haveromtól mert nála aludtam és ilyenkre volt kíváncsi: Nagyamája mit csinált? Mit főzött? Nagyapja? Nagyapja bevolt rugva? Merre csavaroktatok? Kivel találkoztatok? Mit ittatok?

És ezt úgy kell elképzelni hogy ezeket a kérdéseket úgy teszi fel mintha valami riporter lenne.

16/f



2015. jún. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Reszben igen, reszben nem.


Miert nem mondod el neki, hogy egy kicsit mar zavar?

En hazajottem az iskolabol ez a parbeszed zajlott le:

A:anyu


En: csa

A csa, mizu

En semmi veled

A nemsok

Ok


Es egesz nap nem beszeltunk semmit... ezzel a parbeszeddel mar ralatsz a csaladi kapvsolatomra is...orulnek ilyen anyanak?

2015. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nkabb kerdezoskodjon,mint hogx le se szarnà a fejed... Lehet kicsit idegesito mar egy ponton tul,de orulj annak,hogy erdekli mi van veled.
2015. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

2: Az "örülj annak, ami van, mert másnak rosszabb" válasszal az égvilágon senkinek nem fogsz segíteni.

Kérdező: szerintem mondd meg neki, hogy kissé zavaró ez a sok kíváncsiskodás, vagy néhány mondat után látványosan zárd rövidre a párbeszédet valami olyasmivel, hogy nem történt semmi különös, minden rendben volt, most viszont pihenni szeretnél, mert elfáradtál.

2015. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
16 éves koromra apám már meghalt, anyám meg lelépett egy barátjával. Testvérem nem volt, és senki, akire számíthattam volna. Mivel nem akartam intézetbe kerülni, éjszakai vagonrakásokból tartottam el magam. Azt hiszem, jobban örültem volna, ha anyám nyaggat a kérdéseivel...
2015. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Később tényleg örülni fogsz a nyaggatásának, de megmondhatod neki, hogy ne egyből az ajtóban tegye, hanem 1 óra múlva is ráér megkérdezni
2015. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Mondd meg neki, amikor hazamész, hogy először lecuccolsz, aztán átöltözöl, aztán lélegzethez jutsz, és utána mesélsz!

Mesélj neki, jó, hogy érdekli, de nem kell mindent az előszobában megtudnia:S

2015. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!