Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért esett túlzásba a sógornőm?

Miért esett túlzásba a sógornőm?

Figyelt kérdés

A nővéremnek nyáron lesz az esküvője nemrégiben mondták meg a dátumot.

Az öcsémnek a felesége meg teljesen begőzölt. Saját magának már kért időpontot fodrászhoz meg sminkeshez is. Mondtam is anyunak meg neki is, hogy ez azért túlzás, nem ő a menyasszony, hogy már most időpontot foglaljon. Most még jól besértődött, hogy oda szóltam neki. De így gondolom, hogy túlzásba esett. Ha tavasszal ker időpontot még az se lett volna elkésve.


2023. jan. 3. 13:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
99%

Azért, mert neki ehhez volt kedve.


Te minek írtál ki kérdést erről?

2023. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
unatkozik
2023. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
98%
Vihar a biliben. Tudod mi a gáz? Az, hogy ezen rágódsz ahelyett, hogy valamilyen értelmes tevékenységgel töltenéd ki a napjaidat, vagy előremutató gondolataid támadnának.
2023. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan elore orul az eskuvonek es keszul ra. Inkabb orulj te is. Mert a mostani hozzaallasod, ugymint irigyseg, masok eletebe valo beleszolas, hajlam a dominanciara mar most elorevetiti a kesobbi problemakat, feszkokat.
2023. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ferfi vagy, igaz? :)


Nagyon is jol tette, hogy mar most idopontot kert. Hiaba nem o a menyasszony (es attol meg nem nezhet ki jol?), egy jo sminkeshez es fodraszhoz kruv..a nehez idopontot talalni. Ez mar csak igy megy.

Legkozelebb inkabb fogd be a pici szad es torodj a magad dolgaval, mindenki jobban jar asszem 🤣🤣

2023. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz pont aznapra, jó sminkeshez/fodrászhoz időpontpt kapni, főleg ha nem is egy szalonban dolgoznak (az én fodrászom mellett pl nincs sminkes, ahoz külön kellett mennem. Ami úgy nézett ki, hogy reggel a fodrásznál csücsültem, aztán futás 10re a sminkeshez, hogy még legyen időm a szertartásra is odaérni. Egy agyrém volt az a délelőtt). A saját esküvőmre kihívtam őket, már januárban fixáltuk az időpontot, helyszínt, szóval az aki aznap ment vola pont hozzá az "megszívta", már nálam voltak. Esküvő szezonra már ilyenkor foglalják az időpontokat, hogy tuti legyen aznap, ezeket nem lehet előző nap megcsináltatni 🤷🏼‍♀️
2023. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
én vagyok a 12es,úgy értettem, hogy a kérdező unatkozik
2023. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron nehezebb pikk-pakk időpontot kapni akkorra, amikorra konkrétan szeretnél. Esküvőszezon, a diákoknak nyári szünet, többen érnek rá, több embernek kell ekkorra időpont. Utolsó pillanatban meg lehet előző napra van időpontod fodrászhoz, és akkor este imádkozhatsz, hogy ne menjen tönkre a hajad... És még válogatni se tudsz, hogy kihez menj, stb.

Mondom ezt úgy, hogy én a hajamat amúgy még vágni-festeni is magamnak szoktam, meg sminkelni is remekül tudok, tehát nincs ilyen gondom.

2023. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs arra garancia, hogy az esküvő előtt 2 héttel pont úgy legyen időpontja a sminkesnek és a fodrásznak, hogy jó legyen. Tehát jobb előbb időpontot fogalni, én is tegnap foglaltam időpontot 1 hónap múlva ügyet intézni a kormányablakba, biztos ami biztos.


Egyébként meg mi közöd van hozzá? Az ő dolga, hogy mikor kér időpontot.

2023. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nyáron van az esküvőszezon, nem nagyon fog akkor, 1 héttel később időpontot kapni...

Jól tette, hogy már időpontot foglalt, mondom ezt férfiként.

A nyaralásokat is van, hogy fél évvel előbb megtervezik, mert nyáron rohadt nehéz akár egy szállást is összehozni.

2023. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!