Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen irigy a sógorom...

Miért ilyen irigy a sógorom az új házamra?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új házat Újpesten és a házavatón mondtam hogy most nekem van a legjobb legnagyobb házam a családban mert büszke voltam. Sógorom meg rávágta hogy azért màs itt Újpesten építkezni mert olcsó hely.( Ők inkább arra gyűjtik a pénzt hogy a beképzelt sznob hármashatár hegyen vegyenek telket, ahol a telek maga már annyi mint egy fél ház) És irigy hogy nekem előbb megépült itt Újpesten a gyönyörű házam ő meg nem tud majd villogni hogy milyen drága környéken lakik? Vagy csak ennyire beképzelt?

2023. febr. 1. 00:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy bekepzelt, csorikam, jobb, ha tudod. Meg itt a GYK-n is villogni akarsz azzal a hazzal. Szanalmas.
2023. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem az éjszaka közepén jött volna, a " kérdés " akkor csak fele ennyire ordítana róla, hogy mi is valójában....
2023. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Kis éjszakai provokálás, hogy a hajnali gyakorizóknak is legyen min csámcsogni? Kíváncsi leszek reggelre hány oldalnál fog tartani.
2023. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de nyilván mindenki örül a saját lakásnak, nyilván akik ott voltak a házavatón látták, hogy nagy lakás... Miért kell azt megemlíteni, hogy neked van a legnagyobb házad???? Biztos más nem a legnagyobb... Ha férfi vagy...
2023. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Mert ugye fordított esetben te nem lennél irigy. :D

Hát egyvalamit nincs okotok irigyelni egymástól: a szellemi szinteteket.

Mondjuk kész csoda, hogy agy nélkül összejött egy ház. Az valóban irigylésre méltó.

2023. febr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Káposztás tészta recept (nem irigyeknek)


Hozzávalók

5 ek napraforgó olaj

1 kg káposzta (fejes)

2 kk bors (őrölt)

2 teáskanál cukor

50 dkg tészta (fodros nagykocka)

só ízlés szerint



Elkészítés

A káposzta külső leveleit leszedjük, négybe vágjuk.

Nagylyukú almareszelőn lereszeljük.

Besózzuk, 10 percig állni hagyjuk.

A cukrot kissé megpirítjuk, ráöntünk 4 evőkanál olajat.

Hozzáadjuk a levétől kinyomkodott káposztát.

Világos zsemleszínűre pirítjuk, közben gyakran kevergetjük. (A káposzta pirítása legalább 40 percet vesz igénybe.)

Amikor megpirult beleszórjuk az őrölt borsot.

Közben a tésztát kifőzzük (főzési idő kb. 7 perc) , leszűrjük , 1 evőkanálnyi olajjal összekeverjük.

A pirított káposztát több részletben hozzáadjuk és alaposan összekeverjük.

Forrón tálaljuk.

2023. febr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
6-os a halászlékockát mikor kell belerakni?
2023. febr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 NTBS ***** válasza:
92%
Szerintem tétel egy felesleges kijelentést, amire ő reagált. Ennyi.
2023. febr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

a házavatón mondtam hogy most nekem van a legjobb legnagyobb házam a családban mert büszke voltam.


Büszkeségből beszóltál mindenkinek, erre te vagy megsértődve, hogy visszaszól? Nem irigység szólt belőle, hanem tett egy, a beszólásnak megfelelő tényközlést, nem kell csodálkozni...

2023. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

nekem van a legnagyobb házam nekem van a legkisebb f@rk@m

Béla sógi irigykeggyél

2023. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!