Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen irigy a sógorom...

Miért ilyen irigy a sógorom az új házamra?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új házat Újpesten és a házavatón mondtam hogy most nekem van a legjobb legnagyobb házam a családban mert büszke voltam. Sógorom meg rávágta hogy azért màs itt Újpesten építkezni mert olcsó hely.( Ők inkább arra gyűjtik a pénzt hogy a beképzelt sznob hármashatár hegyen vegyenek telket, ahol a telek maga már annyi mint egy fél ház) És irigy hogy nekem előbb megépült itt Újpesten a gyönyörű házam ő meg nem tud majd villogni hogy milyen drága környéken lakik? Vagy csak ennyire beképzelt?

2023. febr. 1. 00:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem illik így dicsekedni egy házzal, hogy bibibí, nekem van a legjobb. Az én családomban a mi generációnkban (tesók/unokatesók) meg csak nekem van egyedül családi házam, újépítésű, és igen, nyilván nekem van a legszebb házam, de azért ezt nem dörgölném oda mások orra alá, mert minek?


Volt anno egy baráti pár, ök a szüleiktől kaptak kb. házat, meg kaptak a másik oldalról egy lakást, amit kiadnak, mindig ezzel dicsekedtek, hogy ők de f*szák, emlékszem, milyen visszatetsző volt ez a dicsekvés. Nem szeretnék én is ilyennek tűnni.

2023. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
58%

Számomra kissé gyanús a kérdés!


Ezt nem férfi írta ki, inkább sógornőm lesz ez...

2023. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Miért mindig a hülyéknek van háza?

Hogyan lehet elhülyülni, tippeket!

2023. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%
Olvass Cosmopolitant, meg blikket, és népszavát és nézd az M1 híradót!
2023. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
Jó kis trollkérdés.
2023. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Olcsó hely, Újpest? Eleve egész Budapesten az egekben vannak az ingatlanárak (országosan is, de itt jobban). Újpestről meg mindenki tudja, hogy elég központi hely és jó a közlekedése. Szerintem nyugodtan légy büszke a házadra, amíg a sógorod gondolatban építi a sajátját kinn a hegyen...
2023. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Na, ismét egy mikrokukis antiértelmiségi.

A sógor csak ugyanarra a pályára lépett, ahol te is mozogsz.

2023. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Hatos! Köszi a receptet, de cukor nélkül szeretem!


Kérdező! Mindketten irigyek és nagyképűek vagytok! Élvezd a házadat!

2023. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%
Hármashatár hegyen nem is lehet építkezni.
2023. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
Én a hozzád hasonlóakat kb elég gyorsan leépítem, ha saját rokon ha a barátomé :D
2023. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!