Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen irigy a sógorom...

Miért ilyen irigy a sógorom az új házamra?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új házat Újpesten és a házavatón mondtam hogy most nekem van a legjobb legnagyobb házam a családban mert büszke voltam. Sógorom meg rávágta hogy azért màs itt Újpesten építkezni mert olcsó hely.( Ők inkább arra gyűjtik a pénzt hogy a beképzelt sznob hármashatár hegyen vegyenek telket, ahol a telek maga már annyi mint egy fél ház) És irigy hogy nekem előbb megépült itt Újpesten a gyönyörű házam ő meg nem tud majd villogni hogy milyen drága környéken lakik? Vagy csak ennyire beképzelt?

2023. febr. 1. 00:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz rá büszke, örülhetsz neki, de olyant mondani, hogy " most nekem van a legjobb, legnagyobb..." elég beképzelt dolognak hangzik, és senki szimpátiáját nem fogja elnyerni.
2023. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Valaki próbálta már lilakáposztával? Az olyan finom pirítva
2023. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdető, én megértelek.

Legyél is büszke a házadra.

Másra úgyse nagyon lehetsz az, te ostobenkó.

2023. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi volt a ház?
2023. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
23-as ! Egy közös ebéd? A menü borítékolva.
2023. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%
Kezd unalmas lenni hogy mindig ugyanaz a sztori. Nővéred/sógorod/sógornőd irigy, mert neked új autód van, 400 ezres zsolnay vázád, és még új építésű házad is. Jöhetne valami szaftosabb, mondjuk hogy a nővéred lefeküdt a pároddal vagy valami
2023. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Dugom anyám!
2023. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%
#6 Hogy tudod ellenőrizni, hogy irigyek nem nyúlják le irigységből a receptedet? :)
2023. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
53%
6-os ha szeretném a káposztás tésztát, akkor most megköszönném a receptet.. De sajna nem szeretem...mindegy,átküldöm tesómnak🙂
2023. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!