Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennél ha a sógornőd az...

Mit tennél ha a sógornőd az engedélyed nélkül megosztana a gyerekedről egy fotót a facebookon? Engednéd még hogy találkozzon a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
Mi azt valljuk, hogy nem posztolunk semmit a babánkról, amin látszik az arca, szerintem felháborító, hogy ő ezt megtette. Neki nincs gyereke ìgy nyílván nem érzi át a felelősségét az egésznek vagy épp irigy, hogy nekünk van. De ez egyik sem mentség.
2023. febr. 22. 12:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

"Jó, nem egyenlő, de attól még heteró pedofilok is láthatták, menthették a képet. Írogattak oda olyanok akiket nem is ismerünk."


Ez így van, és ha megtörtént, visszacsinálni sem lehet egy törléssel.

2023. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Úristen :D Akkor egy leszbikus már semmi kedvesen nem mondhat? Egyébként a leszbikus és a pedofil nem szinonimák. Ez már nekem is sok :D pedig tőlem nagyon távol áll az lmbtq nyomulás.
2023. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy nem szinoníma, de mi azt sem szeretnénk, hogy heteró pedofilok vagy nem-pedofil-leszbikusok gyönyörködjenek a mi gyerekünkben, és ehhez minden jogunk meg van, remélem érthető voltam.
2023. febr. 22. 12:52
 14/25 anonim ***** válasza:
99%

Igen, jogotok van eldönteni, hogy semmilyen képet ne osszon meg róla senki.

De azért a többi írásod elég durva, fura.

2023. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem bevettem a sztorit, de ezzel a leszbikus dologgal túljátszodtad. Semmi baj, majd legközelebb talán jobban sikerül.
2023. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
99%
Egy pedofilakkor fotózza le a gyerkedet a játszótéren, amikor akarja, és észre sem veszed.
2023. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván szóltam volna én is, hogy vegye le a képet és a jövőben ne csinálja ezt.

De te is rettenetesen sötét vagy a válaszaid alapján.

2023. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

Leszbikus vagyok, és szerencsére sohasem éreztem szexuális vágyat gyerekek iránt, sem kisfiúk, sem kislányok felé. Szeretem a gyerekeket, de nulla szexuális érdeklődés van ebben.

De ennyi erővel megvádolhatnád az összes heteroszexuális férfit is azzal, h a kislányodra akarnak ragadozni, ami szintén egy nagy hülyeség lenne.

2023. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
99%
Ha tudom, hogy olyan készít képet a babámról aki szeret mindent megosztani a közösségi oldalon, felhívom a figyelmét rá, mi nem teszünk ki róla semmmit. Eddig mindenki megértette. Szerintem jobb előtte megkérni az illetőt, nincs félreértés.
2023. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%
19, eleve nem hagyom akkor fotózni, vagy nem küldök neki képet
2023. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!