Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Létezik az, hogy egy ember...

Létezik az, hogy egy ember rokonom legyen valamilyen szinten úgy hogy ne tudjak róla?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan lehet ez?

Az van hogy valakire gyanakszok hogy lehet a rokonom volt valamilyen szinten, és az az illető most lenne mind2 nagyimmal egyidős. De a nagymamáimnak férje volt, szóval nem lehet.



2023. febr. 23. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nem simered.
2023. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

19 vagyok,

16 evesen tudtam meg az egyik unokatesomat hogy letezik, itt lakik a mellettem levo varosba👍🏻🤣

2023. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg rokonod lehet úgy, hogy nem is ismered. És akkor csak a tudott kapcsolatokról beszélünk. A házasságon/kapcsolaton kívüli flörtökből született szerelem-gyerekekről még nem is beszéltünk...
2023. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manócska1 ***** válasza:
nekem min a négy nagyszülőmnek 4-5 testvére volt. tehát lehet egy csomó másodunokatestvérem. egyet se ismerek. apai nagyapám egyel tartotta lazán a kapcsolatot,a többit sosem láttam mármint a testvérek közül.
2023. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!