Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valóban nem normális ez a...

Valóban nem normális ez a sógornőméknél?

Figyelt kérdés
A sógornőméknél 2 gyerek van. Szerintem nagyon durva, egy szobába alszanak a két gyerekkel. 2 szobás a lakásuk, egy nagy szoba meg egy kisebb. És egy nagy kanapén alszanak 4en. De a nagyobbik gyerekük már 7 éves a kissebb 4. Múltkor mondtam neki, hogy ez azért nem normális és miért nem teszik külön szobába őket. Azt mondta, hogy a gyerekek igénylik és hát őket nem zavarja.
2023. márc. 4. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit sem fura hogy ez a 3. Ilyen kérdés zsinórban egymás után….
2023. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
7! Elég unalmas szexuális életed lehet ha csak a hálóban az ágyban tudod elképzelni 😀🤣🙈
2023. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

A válaszokban csak az az érdekes, hogy most ugye a kérdező van ekézve, mert "mi köze hozzá", meg "ez teljesen normális", és hasonlók.

Pár napja volt itt kérdés, egy csaj (anyuka) írta, ők is 2 szobásban laktak négyen (anya, apa, egy kicsi gyerek és a másikkal még terhes), szóval ott kb. százan üvöltötték le a fejét, hogy képzeli, hogy két szobában lesznek négyen, és hogy ő most a gyerekkel egy szobában alszik. Érdekes, mert a csaj kérdése nem erre vonatkozott, de egy emberként fröcsögött rá a gyk közönsége.

A lényeg, hogy most "teljesen normális", és mi köze hozzá egyáltalán.

2023. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Az a nem normális, hogy bele akarsz dumálni egy másik család életébe. Ez milyen beteg már, azt hiszed hogy megteheted...
2023. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
#13 Ott nem azért oltották a kérdezőt, mert a gyerekkel alszik, hanem mert lehetőséget sem teremtettek a gyereknek a külön szobára, hiszen a másik szoba az apuka "játszószobája". Illetve a negatív visszhang másik oka az volt, hogy írta a kérdező, hogy az apuka nem foglalkozik a gyerekkel, ennek ellenére szül neki még egyet.
2023. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk hogyha engem oktatnál ki nagyon gyorsan megmondanám, hová dugd a véleményedet.
2023. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

hát egy darabig mi is aludtunk így, de mondjuk kb amíg a nagy 4 a kicsi 2 volt.. mondjuk mi nem egy ágyban hanem a nagy matracon a kicsi babaöbölben mi meg a franciaágyon.. meg mi nem oda fektettünk le őket.


Úgy volt, hogy a kicsi még szopott éjjel akkoriban (általában egy alkalommal) és miután letettük aludni megjelent(ek) éjjel 1-2 körül, hogy 1. a kicsi cicizne, 2 a nagy szomjas.. és akkor már maradtak ott a hálónkban.


A nagynak ilyen összecsukható vendég szivacsbetétet kikészítettünk meg az éjjeli szekrenyre vizet. Hozta a kis cókmókját.. átköltözött.. a kicsi meg mászott a babaöbölbe, szopott 3 percet aztan aludtunk.


Feszültünk egy darabig azon, hogy inkább altassuk őket a szobájukban, de hát sokkal több idő volt mint 5 perc én meg már a kicsi másfél éves korában visszamentem 8 órában dolgozni.. nem volt időm éjjelente szenvedni ezzel..


Aztán leszokott a kicsi az éjszakai szopirol (aztán a nappalirol is persze..) és abbamaradt.


Figyu.. nekünk 4 szobank van de még így is ez volt a legkényelmesebb megoldás. Gondolom nekik meg az. Sztem meg amíg te nem alszol köztük addig nem kell ezen filózgatni, hogy normalis-e.. ;)

2023. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

#7

1) Nem csak este és éjjel lehet szexelni

2) Ha rájuk jön mégis, nyilván nem a gyerekek mellett csinálják, hanem átmennek a másik szobába.

2023. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék ezzel mivel nem az én dolgom.Ebben a korban amiben a gyerekek vannak még nem lehet zavaró majd ha elkezdenek kamaszodni akkor esetleg.
2023. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!