Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más családban is a férj húga...

Más családban is a férj húga "akaszkodós"?

Figyelt kérdés
Már 40 éves, nincs se munkája, se családja, egyedül él, de elvárja tőlünk, hogy tegyük érdekessé az életét. Még hívnám is családi programokra, de annyira undorítóan okostojás, amit már képtelen vagyok tolerálni. Azt se szeretném, hogy a gyerekem szemében ő egy példaképpé váljon, hogy így is lehet élni, ez is elfogadott. És ami a legjobban zavar, hogy képtelen még így is leválni a bátyjáról, egyfolytában ssa neki a szót magáról, mint valami hajónaplónak, amikor csak hozzáfér. A legjobban azt bírom, hogy néhány évenként előáll valami "komoly" karriertervvel, hogy mit fog magával csinálni, és ameddig ki nem durran a lufi, addig elvárja, hogy ne ingyenélőként kezeljük. Ez általános, hogy egy lánytestvér ennyire akaszkodjon a fiútestvérére, meg a férfi családtagokra?
2022. okt. 25. 16:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk sajnos igen, pedig a férjem húgának 3 gyereke és férje is van. De lóg a bátyján, áthívogatja csak őt egyedül (nem megy már, meg is sértődött a húga), telefonban 2-3 órára is lefoglalja sokszor. Okoskodás is pipa, mindent jobban tud, jobban terhes, ügyesebben szül, többet szoptat, mint bárki, és különösen mint én, mi semmit nem jól csinálunk a gyerekek körül, de majd ő megmondja. Én elvagyok vele, de a férjemet má annyira irritálja, hogy mára kb nem tartja vele a kapcsolatot. A húga persze mocskosul meg van sértődve, kilométeres e-mailek jönnek, de ilyen érzelmi zsarolós-könnyezős, komolyan, mint valami elhagyott szerelmes, nagyon durva.
2022. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%
És mi a bajod igazából vele?
2022. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én sem értem hogy mi a valódi gond.
2022. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem általános, mért lenne az. Ez nem normális. Ne hívd meg, ha kellemetlen a társasága. Remélhetőleg a férjed se ragaszkodik hozzá. Miből él?
2022. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

2,3

Csak azok a bajom vele, amiket leírtam.



1

Nálunk is dettó ugyanez megy. Még a kilométeres irományok is stimmelnek.

2022. okt. 25. 18:10
 6/37 anonim ***** válasza:
15%
Semmit konkrétumot nem írtál le. Amiket leírtál azok nem kéne hogy zavarjanak - hacsak nincs valami más is a háttérben.
2022. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
26%
Báty - húg a legrosszabb tesópárosítás, azok mindig egymásba vannak szerelmesedve.
2022. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%
7, Engem vert a bátyám egész gyerekkoromban, az összes lány ismerősöm, akiknek bátyja hasonlóan ki volt téve a bátyja szeszélyeinek, parancsolgatásának, kamaszkorban egymáahoz sem szóltak, .
2022. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező meg valamiért nagyon féktékeny a húgra, csak még azt nem tudjuk, miért.
2022. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk hal isten nem ez van.

Férjem 33, hugy 20.

Szerintem vagy 3 éve nem láttuk. Mondjuk nekem nem is hiányzik.

Mikor kiderült, hogy meleg, akkor le is tiltott minket mindenhonnan.

2022. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!