Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Örökké unokatestvérek volnánk?

Örökké unokatestvérek volnánk?

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó, hogy tetszik egy fiú, már majdnem voltunk is együtt, viszont mint kiderült, anyukám meg az ő apukája testvérek. Apukája 3 vagy 4 éve meghalt, viszont barátnőm azt állítja, hogy ettől függetlenül mi unokatestvérek vagyunk, de szerintem így már nem, hiszen anyukámnak már "nincs" testvére. Teljesen bizonytalan lettem.
2023. márc. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%

19


A helyesírás nem bizonyít semmit. Hidd el vannak tudatlanok aki tudnak írni.


Ez a "buta c" meg gusztusatalan volt. Legalább merd kiírni ha lebutázod.

2023. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

"nincs" szót is idézőjelbe tette a Kérdező, azt bizonyítja ez (is), hogy tisztában van teljes mértékben a dolgokkal, profin fogalmaz.

Tehát a "kitaláció" tényét bizonyítja...

2023. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
16%

Vagy csak tudja mi az igazság de nem akarja elismerni mert tényleg akar valamit a másiktól.


Lehet itt vitatkozni hogy kamu e vagy nem de tény hogy vannak ilyen emberek.

2023. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%
A vérrokonság örökre megmarad.
2023. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
#21 Egy minimális igényességet és intelligenciát azért jelent. Mármint nem úgy intelligencia, hogy okosság vagy tanultság, hanem úgy, hogy nem mindegy neki, milyen képet mutat a világnak. Aki rengeteg hibával ír, azt nem veszem komolyan, mert ő sem veszi annyira komolyan magát, hogy normálisan közölje a közölnivalóját.
2023. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
35%

25


Lehet diszgráfiás, rutinból ír,vagy nem érdekli hogy a neten hogy ír mivel tudja hogy nem egy hivatalos levelet fogalmaz meg. Az írás arra való hogy megértsük egymást.


Az engem is zavar ha olyan mértékben helytelenül írnak hogy nem tudom elolvasni de nem nézek le senkit.


Egyre több olyat látok hogy ha valaki elírt valamit már megy a megszégyenítés és a magas lóról beszélges főleg ha a tartalomba nem lehet belekötni.


Ismertem egy pasit aki ilyen volt. Minden szót megnézett hogy kell leírni mert gáz lett volna ha pont ő rontja el.


Viszont nem ez volt a kérdés és nincs értelme a szájkaraténak. Én mentem. Szép napot

2023. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem tényleg érdekel, hol hallottál akkora baromságot, hogy ha meghal egy hozzátartozó, akkor az ő génjei törlődnek a DNS-hullámból? Küldj már egy linket, légy szíves! Köszönöm!
2023. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen akkor van amikor anyu és apu tezsvírek
2023. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%
#26 Diszgráfia nyilván más. Aki rutinból ír hibásan, azt meg súlyosan cserben hagyta a közoktatás, éppen rutinból kéne jól mennie, nem?
2023. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%

29


Diszgráfia nyilván más de ugyan úgy meg vannak alázva.


Rutinból, úgy értem nem figyelem hogy irok és megszokásból sietek. Nem leszek ettől kevesebb. El kell fogadni hogy az interneten máshogy irnak az emberek, nem hivatalosan. Felgyordult világban élünk, nem kell sietni de sietünk. Ezért megalázni valakit nevettséges.

2023. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!