Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy kezeliek vagy kezelnétek...

Hogy kezeliek vagy kezelnétek ha a kornyezetetekben valaki nagyon irígy viselkedest tanusitana?

Figyelt kérdés

(Jobb otletem nem volt a kategoriat illetoen, akinek nem tetszik majd atrakja mashova)


Mindenre irigy, ha neked tobb van valamibol, ha online jatszunk es magasabb szinten vagyok, ha tobb idot toltok a barataimmal..stb..


Eloszor azt hittem,hogy csak nagyravagyo,mint a mesebe az oreg halász.

De ra kellett jonnom,hogy irigy fajta.


Egyutt lehet igy elni valakivel?


2023. márc. 28. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember nem sokáig lenne az életem része. Teljesen mindegy, hogy kicsoda, rokon, nem rokon, a szükséges minimumra szorítanám a kommunikációt, arra törekedve, hogy a szükséges minimum is eltűnjön idővel. Addig meg figyelmen kívül hagynám a fszságait. Már nincs (pedig volt) ilyen ember a közvetlen környezetemben, nem véletlenül.
2023. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es ez raadasul folyatmatos negativizmussal es depresszios hajlamokkal van fuszerezve,csak,hogy veletlenul se legyen konnyu a masik elete.
2023. márc. 28. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tűrőképesség és ember függő,én személy szerint nem tudnám elviselni.

Illetve attól is függ,hogy kicsoda az illető (pl:rokon,barát stb.)

Vannak helyzetek,amikor muszáj elviselni,mert nincs jobb megoldás vagy lakás,hiszen ilyen árak mellett nem nagyon lehet elfogadható áron lakást találni.

Amennyiben,kibírhatatlan és nem tudod elviselni,akkor spórolj és vegyél másik lakást.

Ha viszont,a te lakásodban lakik,akkor paterold ki (én ezt tenném).

2023. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
haha!.......Feleség :))))
2023. márc. 28. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok.

A félreértések elkerülésének érdekében kijavítanám magam.

"Illetve attól is függ,hogy kicsoda az illető (pl rokon,barát stb.)"

Ezt úgy értem,hogy mennyire tudod tolerálni,mert ha a rokonod akkor talán jobban tolerálod mintha,csak egy ismerős lenne.

Ettől függetlenül ne foglalkozz azzal,hogy rokon-e vagy sem,mondd meg neki a véleményedet és,hogy változtasson a viselkedésén. Ha,ennek ellenére nem tapasztalsz fejleményeket,akkor te mindent megtettél amit csak tehetsz. Ezután ha továbbra is ilyen zavaró a viselkedése,akkor mint írtam vagy paterold ki vagy te menj el.

2023. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbálnám ignorálni.
2023. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem házasodnék össze irigy, kicsinyes emberrel, itt indul.

Ha meg utóbb mutatja ki, abban a pillanatban elválnék.

2023. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak jo tulajdonsagai mondjuk 85-90%ban, de az a maradek eleg idegesito tud lenni. Szerencsere mas szamomra idegesito tulajdonsaga nincs.
2023. márc. 29. 10:52
 9/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Beszélgessetek erről, magyarázd el neki, hogy ezzel elsősorban saját magának árt. A negatív gyűlölködő gondolatok nem tesznek jót a szervezetnek.
2023. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rájátszom arra amire irigy. Ennél jobb büntetés ezeknek az embereknek nincs.
2023. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!