Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem a gyerekem, de egy ideje...

Nem a gyerekem, de egy ideje felköszönt anyák napján, engem ez nagyon zavar, nem örülök neki, inkább egyre jobban idegesít, hogy lehet ezt szépen lereagálni, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy távolabbi rokonom, kábé velem egyidős, és tudom, hogy csak kedvességből köszönt fel, de engem irtóra idegesít, mert anyák napján köszöntse fel mindenki a saját anyukáját, nekem vannak gyerekeim, akik köszöntenek, neki meg van anyja meg nagyanyja. Nem akarok vele összeveszni emiatt, egyszer utaltam rá, hogy ez így nem szokás nálunk.
2023. máj. 7. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha zavar mond meg, nem olyan nagy dolog őszintén elmondani valamit.
2023. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
" Köszönöm Icuka/Bélus, de ezt milyen alkalomból kaptam? Ugye tudod, hogy nem én vagyok az anyukád?"
2023. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem olyan nagy dolog, én pl a nagymamáimat is felköszöntöm anyák napján. Csak kedveskedni akar, nem hiszem hogy olyan nagy dolog kibírni egy 30 másodperces köszöntést.
2023. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Szörnyű vagy, komolyan.
2023. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Örülj neki hogy legalább valaki gondol rád
2023. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Neked aztán mi bajod van? Ezt még ki is írod? Szegény rokon, biztos kedvel és mint anyát tisztel is, te meg évente 1 percet nem tudsz eltűrni csendben? Sokra mész a megmondásoddal, lehet sírnál, ha neked is elmondanák, mi a véleményük rólad. Az ember már udvariasságból, jólneveltségből is megköszöni, ha gondolnak rá és köszöntik anyák napján, te meg azon agyalsz, hogy utasítsd el… szégyelld magad!
2023. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem az van, hogy ez a rokonod nagyon magányos és csak az alkalmat keresi, hogy elmehessen hozzátok?
2023. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem megkell neki mondani kerek perec hogy Gizus ne köszönts már fel, nem vagyok az anyád és egy idősek is vagyunk.

3, minden normális ember felköszönti a nagymamáját is. Hogy veheted egylapra a nagymamádat egy távolabbi rokonoddal. Akkor az unokatesódat is felköszöntöd anyák napján meg a szomszédod is?

5,6 nak

Ti örültök pl ha május 20 án boldog szülinapot kívánnak minden évben ha nem is akkor születtél? Vagy ha Mária napon felköszöntenek ha Eszter a neved?

Kérdező! Egy idióta a rokonod , mond meg neki van gyereked akinek az anyja vagy és az felköszönt, ő köszöntse az anyját és a nagymamáját. Nem normális dolog.

2023. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Elég nagy szégyen ha egy ilyen gesztusért sokan már meglincselnék a rokont. De a ha rásza.rna a fejére akkor azért pampogna
2023. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Hálátlan vagy. Undorító. Nem érdemled meg hogy felköszöntsön akárki is.
2023. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!