Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Durva voltam szerinted?

Durva voltam szerinted?

Figyelt kérdés

Nagybátyám minden nap rám írt messengeren, szia, Mizu? Hogy vagy? Mit csinálsz.. napi szinten . És mondtam hogy nem érek rá elég ha 1 héten egyszer ír... És apám veszekedett velem hogy miért vagyok ilyen nagybátyámmal. Naluk ez a szokás, család, szeretet. Mondtam oké de én nem érek rá mindig.


23F


nov. 28. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Valóban, rengeteg időt elrabol az a másfél perc az életedből, amíg válaszolsz neki. Igen, durva voltál. Dehat manapság ez a szokás, xarjunk mindenkire, aki érdeklődik.
nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem voltál durva. Attól még, hogy rokon, nem kötelező írni neki, ha neked nyűg vagy nem szimpi. Őszinte voltál, valaki ezt nem bírja.
nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezt 23 éves korodban kezdte el? Eddig hogy volt ez?
nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy voltál az, el ne hidd már az itteni álszent képmutatóknak se, akik majd úgyis mondják, hogy "deigenmerrokonod"! Sz.rd le őket is nyugodtan.
nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindennap valaki rám írna az engem is zavarna. Nem azért mert nem tudom értelmezni a szeretetét hanem azért mert az érdeklődésnek is megvan a maga egészséges mértéke. Én ezt már zaklatásnak fognám fel.

Mellesleg ilyen sablon 1 bites kérdésekre mit kéne reagálnom?

Aki ilyeneket csinál annak szimplán nincs élete és ráér ilyenekre.

Nekem öreganyám csinálta ezt azzal a különbséggel, hogy képes volt összetettebb mondatokat írni, utána meg nézett és nem értette mi bajom van amikor minden szart amit a neten lát elküldözget. Mondjuk már az is csoda, hogy megtanulta kezelni a Facet szóval...

Elhiszem, hogy családközpontúak vagytok, csak az a helyzet, hogy ez nem jelenti azt, hogy nap mint nap a seggedben legyen.

nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, nem is egyszer...
nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Egészséges a nagybátyád?

Csak mert nekem, hatvanasként volt két nem túl közeli, korombeli ismerősöm, aki számomra váratlanul nekifogott gyakrabban írkálni. Egyiket se vettem túl komolyan. Utólag megbántam, mert mindketten az életük utolsó hónapjait élték. Akkor ezt nem tudtam, de utólag megfogadtam, ha lesz így még valaki, akkor nem leszek többé ilyen merev.

nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülj, hogy valaki foglalkozik veled és érdekli, mi van veled. Írj neki vissza kedvesen. 1 perc az egész.
nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy voltál durva.

Gondolom a nagybátyád nyugdíjas és rohadtul ráér. Keressen mást, aki minden nap szórakoztatja. Heti egyszer beszélni vele bőven elég.

Amúgy én is jártam már hasonlóképp. Nagynéném sírva felhívott a gyakorlati munkahelyemen, csak mert nem válaszoltam AZONNAL a facebook posztjára. Egyszerűen nem értik meg a rokonok, főleg a nyugdíjasok, hogy mi tanulunk, dolgozunk meg még magánéletünk is van. Nem érünk rá egész nap velük foglalkozni.

Apád meg szintúgy problémás, ha nem állt ki melletted. Baromira álszent a "család meg szeretet" duma. Akkor beszélgessen ő minden nap a nagybátyáddal, ha neki annyira fontos.

dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!