Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kezelitek azt a helyzet...

Hogyan kezelitek azt a helyzetet, ha a családban feszültség van abból, ha pl az egyik testvér sokkal jómódúbb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Nálunk annyi a történet, hogy a tesóm mondhatni elég rosszul ment férjhez, sok gyerek, szerény anyagiak, hülye férj.

Mi a férjemmel más életét élünk, 1 gyerekünk van és jómódúak vagyunk. Emiatt tesómnak gyakran voltak rosszindulatú megjegyzései, az esküvőnkre meg el se jöttek és nem is akarnak találkozni, úgyhogy elengedtem a témát. Mégis rosszul esik, mert teljesen normálisan viselkedtünk velük mindig is, a gyerekeivel meg kifejezetten jóban voltunk. Gondolom nem sok esély van részéről a változásra.


nov. 28. 11:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
19# én is mindig megkapom, hogy nekem bezzeg könnyű, mert engem támogatott a család, hogy továbbtanuljak... A nővéremet is ezer örömmel támogatták volna, ha nem bukott volna már meg általánosban is kétszer, mert elszökdösött állandóan, tanulni meg lusta volt. Az érettségit se csinálta meg, pedig becsókoskodták egy viszonylag jó gimnáziumba apáék. Utána elkezdett egy szakmát, amihez csak nyolc általános kellett, de azt is otthagyta, mert unta a bejárást, de én vagyok a hibás, mert én megcsináltam két piacképes szakmát is.
dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21# el kell engedni. Felesleges lehúzó emberek, nekem ez nem család. Teljesen meg tudlak érteni.
dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!