Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Melyik a jobb: ki nem mondott...

Melyik a jobb: ki nem mondott ellenszenv évi párszori jópofizással vagy nyílt utálat?

Figyelt kérdés
dec. 25. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Nyílt utálat, kapcsolatmegszakítás
Udvariasság szembe, hátad mögött köpködnek
36 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mielõtt valaki bejelöli az elsõt, az elsõ azt is jelenti, hogy ha bajba kerülsz nem csapják rád a telefont, hogy kellemetlen, nem vagy kitiltva temetésrõl, esküvõrõl, karácsonyi ünnepségrõl.
dec. 25. 19:27
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha a párod nem tud segíteni, akkor beszélj vele erről és kérjed meg, hogy álljon ki melletted.
dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha elfojtod magadban. az a legrosszabb. Minden egészségügyi bajod lesz utána. Nálam az első.
dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: De ha nem tartom velük a kapcsolatot mondjuk miért mennék egy esküvőre vagy hívnám meg őket a sajátomra?
dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Sokáig türtem.Gyomorideggel találkoztam ezekkel az emberekkel. Megszakítottam a kapcsolatot ezekkel a toxikus emberekkel, és boldogabb az életem. Nem igen mennék én jópofizni sem esküvőre sem karácsonyi vacsorára. Temetésre meg nem kell meghívó.Saját önszántamból oda el mehetek. De ha te folytatni akarod a jópofizást a béke érdekében tedd, de nem leszel jól, a lelked nem fog békére, nyugalomra találni, míg ilyen emberek vesznek körbe. Nincs nyilt utálat köztem meg ezek közt az emberek közt akikkel megszakítottam a kapcsolatot, nem tört ki a harmadik világháború sem.
dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. opcio kontraproduktiv. A lelki nyugalmam az elsodleges, fontosabb mindennel. Es ha ennek a no contact az ara, akkor az. Nem zavar. Es nem az en problemam, az ovek. ;-)
dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van olyan, hogy nincs nyílt kapcsolatmegszakítás, de mivel elég rossz természete van, nem szeretek vele találkozni. Ő utál engem, de nem mondja ki nyíltan. Évek óta nem találkoztunk, de nem is hiányzik. Gyomorideg lenne a találkozásból, mert finoman szurkálódik. Kap egy e-mailt és kész.

A bazsalyogva elvárásból jópofizást én se szeretem. Nem is vagyok rá hajlandó.

dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb megszakítani.
dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez elég általános dolog, mondtál egy nagy semmit, honnan tudjuk, hogy miről van szó?!


Az ellenszenv még nem feltétlenül jelent utálatot, ill. lehet, hogy egy ellenszenes embert valami véletlen helyzet a legnagyobb szövetségessé, baráttá tesz, de megfosztod magad ettől csak mert skatulyázol, és egybitesen gondolkozol.


Nyilván van az a szint, ami után már én se tartok kapcsolatot.

dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
van olyan rokonságban akivel össze vesztem mert az belekotnyeleskedett volna az életünkbe ,és van a hugom akivel nincs semmilyen kontakt nincs harag meg semmi csak nem érdekeljük egymást mert teljesen mås ėrdekel minkett nincs semmi közös benünk.
dec. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!