Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek, hogy telt a karácsony...

Nektek, hogy telt a karácsony ? Körbejártátok a családot ?

Figyelt kérdés

dec. 27. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül voltam.🙁

Sütöttem meg főztem magamnak és kicsit pihentem.

dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Idén nyugisra sikerült, évek óta először nem voltam beteg. Eddig minden évben hazahoztam valami nyavalyát a suliból (tanítok), de most már megkezdtem a szülési szabit, így megúsztam.

Sajnos a keresztlányaim beleestek valami hányós vírusba, ezért velük nem tudtunk találkozni. Ez bántott egyedül... A férjemmel, az ő családjával és az anyukámmal ünnepeltünk. A tesómékkal majd várhatóan most pénteken pótoljuk a dolgokat. Sok helyre nem mentünk, anyósoméknál volt az összejövetel, ott találkoztunk a többiekkel.

dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, jól.

Tegnap ebédre itt volt a nagyobbik fiam családostól, 24-én este a kisebbik jött, rövid időre, munkából hazafelé menet. Egyébként egyedül voltam, és nagyon jól éreztem magam. A 23-i hóesés/hólapátolás sokat dobott a karácsonyi hangulatomon :)

Sütöttem, főztem, fát díszítettem, templomban voltam, TV-internet, séta, némi torna, pihenés, és már vége is.

Neked hogy teltek az ünnepek?

dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot a rokonaimmal, így nyugisan. Nem nagyon csináltam semmit, az elmúlt hónapban egy intenzív munkahelyi projektben vagyok így élveztem a 4 nap potya szabit, elmentem kirándulni, főztem, sütöttem macerásabb és időigényesebb solgokat (szeretek sütni főzni, mostanában nem nagyon volt időm kibontakozni), végre volt időm elolvadni a könyvet amit már régóta akartam.
dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Jó hangulatban telt, családdal, rokonokkal, finom ételekkel és vidámsággal.
dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem vittük túlzásba. Hétfőn voltunk egy családi bulin, nem kellett sokat készülni rá, mert mindenki vitt valami kaját. Az is le volt beszélve hogy nincs ajándékozás.
dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó volt, kettesben itthon a párommal. Nem mentünk családi banzájra, mert koronásak vagyunk.
dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Karácsony előtt barátokkal voltam. Szenteste napján lányommal (párom tavaly elment🕊), papàm és keresztapám jött a feleségével plusz nővérem féltestvére a párjával.

Első nap anyám jött, aztán elvitte lányom pár napra.

Második nap itthon renbetettem amit kell, pihentem és vége is van szerencsére...nem szeretem a karácsonyt.

dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

plusz lányom nővére (féltestvére) jött a párjával**

*

dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak itthon
dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!