Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmennétek a karácsonyi...

Elmennétek a karácsonyi ebédre, ha az egyik rokon beteg?

Figyelt kérdés
Rokonunk akihez mennénk beteg lett. Nem tudom, hogy csak megfázott-e, vagy COVID-os, de nem szívesen mennék el így, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy elkapjam. Nagy bunkóság lenne emiatt lemondani?

dec. 24. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nálunk én betegedtem le, nyilván nem megyek így sehova.
dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
61%
Mi majdnem lemondtuk mert mi lettünk betegek. Aztán vettünk tesztet és nem vagyunk covidosak,de szerintem érthető ha valaki nem akar beteg lenni.
dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
76%
#2 és ha csak influenzások vagytok azt nem baj, ha elkapja más? Vagy nem értem, h miért csak majdnem mondtátok le, ha betegek vagytok.
dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
78%

10 éve a családi karácsonyra eljött egy rokon, aki épp gyógyult a hányás-hasmenésből. Már nem hányt…de frankón megfertőzött mindenkit.

Csodàlatos volt az év vége.

dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
63%
Semmiképp
dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
29%
Pont leszarom, hiszen az utcán, járművön ugyanúgy szállhat ez az a levegőben. Arra van az immunrendszer, hogy megvédjen.
dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
33%
El.
dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
66%
#6 igen. Ugyanaz elsétálni egy beteg ember mellet, mint egy egész estét vagy napot eltölteni vele egy légtérben összezárva.
dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ mennyire, ha köhög, fröcsköl, lázas akkor nem, de akkor illene ha ő mondaná le. Ha már túl van a nagyján akkor igen. Amúgy a COVID is ma már csak egy nátha, nincs értelme tesztelni és különbséget tenni.
dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
38%

6 vagyok.

Nekem igen. Hidd/higgyétek el, hogy sosem szoktam semmit elkapni, ha zárt térben együtt töltök időt egy fertőzöttel.

Az immunrendszer dolgozik.

dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!