Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokanővérem nagyon furcsán...

Az unokanővérem nagyon furcsán viselkedik velem,ha mondok neki v alamit nem reagál rá,ez bunkóság vagy irigység?Többen mondták,hogy irigy rám.Mi oka van rá?Úgy érzem nem kell erőltetni ezt a rokoni kapcsolatot,hanem leépiteni.Jól döntök így?

Figyelt kérdés
febr. 9. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Te is lány vagy? Mennyi idősek vagytok?
febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

nem ismerjük az előzményeket, így, hogy a francba adjunk érdemleges választ!?


Vagy mindegy, hogy milyen válasz jön csak a u.nővéred legyen a hibás mert irigy rád? Szerinted ha ennyi eszed van amennyi megmutatkozik a kérdésed(hátterének vázoltása nélkül) és a annak megválaszolásának pontosságával... Mégis miért áldott meg téged is az evolúció, Isten, űrlények akik betelepítettek bennünket erre a földre az agyunkkal?


- elmondom, hogy meglásd az összefüggéseket!

Hogy mi miért van, mi miből lesz. Mi nem látunk bele a te családi perpatvarotokba, SZERENCSÉRE! Nekünk van saját életünk, úgy ahogyan két egyforma ember nincs úgy két egyforma életűt sincs.

febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Gondolkozz! Ha a sajátfejed az akadálya annak, hogy rágyere a megoldásra, akkor kérdezd meg azt akit nem értesz ebben az esetben az u.nővéredet.

ha bátortalan vagy akkor írásban, ha jobb a kapcsolatotok akkor személyesen.

febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Igen, unokanovered viselkedese beteg. Szerintem ne szolj hozza te sem... talan majd eszreveszi magat.

2-3 is egy hasonlo lelki nyomorek lehet. Az ilyeneket kokemenyen irtsd ki az eletedbol!

febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy egyszerűen csak azért nem reagál, mert nem érdekli/nem is érti, miért adod át neki az információidat. Nem tudom, miről beszélsz neki, de ha pl. általa nem is ismert osztálytársaidról/kollégáidról, arra nem is tud érdemben reagálni.
febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha olyan a kapcsolatotok akkor szerintem a legjobb megoldás, ha megkérdezed tőle, hogy mi ennek az oka és megbeszélitek. Nem tudom a részleteket, így nem lehet állást foglalni, de szerintem jobb hogyha megpróbálsz beszélni vele, mint hogy leépíted a kapcsolatot.
febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!