Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire összetartó a családod?

Mennyire összetartó a családod?

Figyelt kérdés

márc. 8. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire, de nem nagyon.
márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jellemző.
márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Alapjáraton ritkán talákozunk és ritkán beszélünk, nem vagyunk azok az összejárós fajták. Viszont ha gond van, akkor tudom hogy bárkihez tudok menni, és hozzám is bárki jön, segítek.
márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon, pedig vannak"nehezítő"körülmények. Sajnos a nővérem hajlamos a testvérek ellen fordulni, de valahogy végül m7ndig megbocsájtunk neki.
márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem minden normális család összetartó.

Én úgy érzem, nekem normális családom van.

márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Semennyire. Szerintem kb. fogalma sincs a rokonságomnak a normális család mibenlétéről.
márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Hat altalaban a jobb családok összetartóak, mint pl orvosi, vagy nemesi családok. Ott általaban csaladfa is van es nyilvantartott rokonok. A buta emberek csaladja isten örizz, minden tag menekul amerre lát, bántják egymast, pont akkor rúgnak egyikbe, amikor pont földön fekszik, akkor rónak fel neki mindent es rakják ki, nem védik meg egymast, nem egy ”vár” az otthon, amely mindntöl véd, nem tisztelik egymast, kibeszelik egymast, betesznek egymasnak, nem kommunikálnak, passzív agresszívek, vagy nyíltan agresszívek, veszelyesebb otthon lenni, mint éjjel az utcan, nem jön egymastól semmi jó, csak rúgás, kihasználás, kizsigerelés.

Ez az úgymond átlagember élete.

Ez a normalis a mentalisan hatranyos helyzetu, alacsony IQ val megaldott csaladban.

Mert jó kapcsolatok kialakításához magasfokú intelligencia kell es kiegyensúlyozottság. Sajnos a lakossag annyira sérült elmeileg a stressz miatt, hogy képtelenek emberként funkcionálni

márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es, mesélhetnék, hogy az amúgy diplomás családom milyen szar emberekből áll :D


Kérdező: semennyire, de nem érdekel, nem velük élek.

márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. De nem izgat, én sem ugrálok, amikor másnak segítség kell.
márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

anonim ***** válasza:

0%

Hat altalaban a jobb családok összetartóak, mint pl orvosi, vagy nemesi családok. Ott általaban csaladfa is van es nyilvantartott rokonok. A buta emberek csaladja isten örizz, minden tag menekul amerre lát, bántják egymast, pont akkor rúgnak egyikbe, amikor pont földön fekszik, akkor rónak fel neki mindent es rakják ki, nem védik meg egymast, nem egy ”vár” az otthon, amely mindntöl véd, nem tisztelik egymast, kibeszelik egymast, betesznek egymasnak, nem kommunikálnak, passzív agresszívek, vagy nyíltan agresszívek, veszelyesebb otthon lenni, mint éjjel az utcan, nem jön egymastól semmi jó, csak rúgás, kihasználás, kizsigerelés.


Ez az úgymond átlagember élete.


Ez a normalis a mentalisan hatranyos helyzetu, alacsony IQ val megaldott csaladban.


Mert jó kapcsolatok kialakításához magasfokú intelligencia kell es kiegyensúlyozottság. Sajnos a lakossag annyira sérült elmeileg a stressz miatt, hogy képtelenek emberként funkcionálni



Ezt hol olvastad 7- és?


Nagynak képzeld magad?

márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!