Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire összetartó a családod?

Mennyire összetartó a családod?

Figyelt kérdés

Családi összejöveteleken kik szoktak ott lenni?

Milyen gyakran találkoztok?

Hányad rokonig ápoljátok a kapcsolatot?

Szűnt már meg rokoni kapcsolat sértődés, vita miatt a családban?



2021. júl. 21. 01:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon. Ha valakibe belekötnek jön az egész család.
2021. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nagyapám több tízmilliót húzott le a két gyerekéről, és még ő van megsértődve, szerinted milyen a viszonya a gyerekeivel?
2021. júl. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Anyám meg apám osszetartóak, más rokonokkal viszont nem igazán járnak össze a távolság miatt
2021. júl. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Szűk családi kör, nagyszülők és rokonok nélkül vagyunk. Az anyagi támogatás megvan, csak a lelki hiányzik. Nézőpont kérdése, kinek mi az összetartó.

A rokonságom nagy része egy kalap 💩 - t nem ér, nem tartjuk a kapcsolatot szinte senkivel. De ebben nőttem fel, el se tudom képzelni, milyen egy családi összejövetel

2021. júl. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Összesen 5en vagyunk, abból ketten nem beszélünk és egy külföldön él. Roppant összetartóak vagyunk...:D
2021. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából összetartó a családunk, de bizonyos távoli rokonokkal csak ritkán, alkalomadtán beszélünk. Nem harag miatt, csak túl távoliak. Másokkal szorosabb a kapcsolat, őket évente párszor áthívjuk vendégségbe magunkhoz. Egyedül nagynéném az akivel haragot tartunk, mert elég bunkó és egoista módon viselkedik mindenkivel.
2021. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem össze van nővé anyámmal (sógorom ki is van 😂) mindent megtesz, hogy ő legyen a favorit, mármint mindent a látszat kedvéért.... Így anyám nem ér ránk, csak az ő lányára, a mi gyerekünket nem is látogatja, mondjuk nővérem és családja 2-szer látta a 8 hónap alatt. Van még vele/velük 1 lezáratlan ügyem, ha az is kifut, el fogok távolodni tőlük. Baromira bántó a dolog.
2021. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Szüleim elváltak, mikor édesapám részével van valami összejövetel (vagy szimplán egy vasárnapi ebéd) a nagyszüleim és a nagybácsijaim vannak ott (gyerekük még nincs).


Édesanyámék sokan vannak testvérek, nincsenek nagyon összejövetelek, ballagásokra azért minden nagybácsim és a nagynénim be szokott köszönni, unokatestvérek közül változó, hogy ki van ott, valaki nem is tartja velünk a kapcsolatot.


Én olyan közepesen összetartónak nevezném magunkat :)

2021. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
2021-ben a távolsági valós ok az egymással nem foglalkozásra vagy más van a háttérben?
2021. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

A nővérem utál mert többre vittem, hátam mögött krvanak nevez, bátyám meglopta a szuleimet, apám ruhelli a batyamat és a nővéremet mert lusták, hazudoznak és megbizhatatlanok. Nagyon összetartó család. XD

Ha baj van, a testvereimre nem lehet számítani.

A nővérem alkoholista mint az állat. Szép család :)

2021. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!