Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ezt túlreagálom?

Szerintetek ezt túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 18. születésnapom. Nálunk sose volt nagy dolog az ünneplés, de azért akkor kicsit összerándultunk anyumékkal, és együtt töltöttük a napokat. Ezen a napon reggel kirángattak az ágyból, megettünk 1-1 szelet sütit, majd hozzámvágtak 20.000Ft-ot, hogy azt csinálok vele, amit akarok, és elmentek a hétvégi házunkba. Este 10re értek haza, és ma is ezt csinálják. Én tegnap a fél napot átbőgtem, nagyon rosszul érintett ez az egész. Átlapoztam a családi fotósalbumolat, és egész nap otthon feküdtem, mint egy döglött béka. Úgy érzem, hogy elég nagyot csalódtam bennük. Szerintetek túlreagálom?

márc. 10. 09:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
A barátaiddal kellett volna bulizni.
márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
14%
Tulertekeled sajat magadat.
márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem volt szép. Nincs más, akivel ünnepelhetnél?
márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
83%
Ünnepelj mással. Sose vár el emberektől semmit és nem fogsz csalódni bennük.
márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
14%
*várj
márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
71%

Ha sosem volt lufi tenger meg zenés buli a szülinapod miatt, akkor a 18. miért lett volna kivétel? Velük is mehettél volna és nem otthon sírtál volna egyedül. Vagy elmehettél volna szórakozni, moziba vagy sütizni. Akármit a magadban szenvedés helyett.

Légy talpraesettebb és ha akarsz valamit, nyisd ki a szád és szerezd meg.

márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
41%
Túlreagáltad.
márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt szép tőlük, de családja válogatja a szülinapozást. Unokatestvéseméknél sose volt semmi, ha a nagynéném próbálkozott, akkor az apjuk elment a kocsmába. Aztán inkább hagyták. Egy csoki, fülhúzás, azzal kész.

Nálunk meg mindig együtt voltunk.

márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
30%

Más fiataloknak meg az a baja, hogy milyen ciki a család, nem tud elmenni a haverokkal. Neked nincsenek barátaid? Nyilván a pénzt is azért kaptad, hogy elmenj velük plázába, moziba, bulizni stb stb.

De akár ki is nyithattad volna a szádat, hogy nem szerveztél magadnak semmi ilyesmit és inkább velük tartanál. Néma gyereknek anyja se…

márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
32%
Mi a problémád? Írod, sohasem volt szülinapozás, akkro most miért lenne? De komolyan kérdezem.
márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!