Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ezt túlreagálom?

Szerintetek ezt túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 18. születésnapom. Nálunk sose volt nagy dolog az ünneplés, de azért akkor kicsit összerándultunk anyumékkal, és együtt töltöttük a napokat. Ezen a napon reggel kirángattak az ágyból, megettünk 1-1 szelet sütit, majd hozzámvágtak 20.000Ft-ot, hogy azt csinálok vele, amit akarok, és elmentek a hétvégi házunkba. Este 10re értek haza, és ma is ezt csinálják. Én tegnap a fél napot átbőgtem, nagyon rosszul érintett ez az egész. Átlapoztam a családi fotósalbumolat, és egész nap otthon feküdtem, mint egy döglött béka. Úgy érzem, hogy elég nagyot csalódtam bennük. Szerintetek túlreagálom?

márc. 10. 09:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
20, pont annyira nem normális, mint amit a kérdező elvár, hogy hepaj meg botodá.
márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Szervizmérnök úr ***** válasza:
7%
Ha fiú kérdező vagy, az tényleg gond, ilyen lelkizős felfogással. Bőgéssel pláne.
márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, mi az, hogy botodá, de a kérdező annyit vár el a saját szüleitől, hogy megünnepeljék a 18. születésnapját, és ne hagyják magára. Normális családokban ez így szokás. Hogy a tiéd nem normális, 21-es, azzal még névtelenül se kéne dicsekedni.

22-es, honnan veszed, hogy fiú? Ja, sehonnan. De speciel fiúnak is szabad érzéseinek lenni.

márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%

A netes anonimitás erőteljesen csökkenti az empátiát, mert nem látható a másik fél, nem értem minek kell bántani.

Nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni.

Tényleg fura, hogy villámgyorsan letudták a szülinapozást, az illetőt pedig magárahagyták, azt is jelezve: nem szeretnék ha velük menne.

A régi ünneplések miatt nézegette a családi fotóalbumot is gondolom.

márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem az ünnnepl~ssel, meg a szülinappal van a baj, hanem hogy a szüleid nem mutatnak feléd szeretetet.

Barátkozz ezerrel, legyen körülötted sok rokkon vagy barát, aki tényleg szeret. De a szüleidet nem tudod megváltoztatni sajnos.

márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
89%
Boldog szülinapot!
márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Felmerült még az is bennem hogy ezt elő-szülinapnak szánták és hogy még visszatérnek majd az ünneplésre.
márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
88%
Boldog születésnapot kívánok én is!
márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
17%

Tegnap volt a 18. születésnapom. Nálunk sose volt nagy dolog az ünneplés, de azért akkor kicsit összerándultunk anyumékkal, és együtt töltöttük a napokat.


Kicsit zavaros...Most akkor napokat töltöttetek együtt, vagy reggel felkeltél, megettetek egy sütit, hozzádvágtak egy húszast és

leléptek?

Mi vagy te, a rubintos réka, hogy egy hétig akarsz ünnepelni?

Ha meg tényleg semmi nem volt, akkor sajnálom, akkor nem reagálod túl.

márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sajnos ők már nem fognak változni, de te biztosan máshogy akarod majd csinálni, és ez jó. Csak arra figyelj, hogy az ilyesmi nagyon mélyen beleég az emberbe. Megfogadtam én is, hogy másmilyen anya leszek. Lettem is, de lehettem volna még bátrabb, tudatosabb. Még így se ölelgettem szeretgettem eleget a gyerekeimet, noha bántani sose bántottam őket.
márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!