Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ezt túlreagálom?

Szerintetek ezt túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 18. születésnapom. Nálunk sose volt nagy dolog az ünneplés, de azért akkor kicsit összerándultunk anyumékkal, és együtt töltöttük a napokat. Ezen a napon reggel kirángattak az ágyból, megettünk 1-1 szelet sütit, majd hozzámvágtak 20.000Ft-ot, hogy azt csinálok vele, amit akarok, és elmentek a hétvégi házunkba. Este 10re értek haza, és ma is ezt csinálják. Én tegnap a fél napot átbőgtem, nagyon rosszul érintett ez az egész. Átlapoztam a családi fotósalbumolat, és egész nap otthon feküdtem, mint egy döglött béka. Úgy érzem, hogy elég nagyot csalódtam bennük. Szerintetek túlreagálom?

márc. 10. 09:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
67%
29, szövegértésből nem vagy túl penge...
márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

29. Kijavítom neked a zavarkeltő fogalmazási hibát:


"Tegnap volt a 18. születésnapom. Nálunk sose volt nagy dolog az ünneplés, de azért máskor kicsit összerándultunk anyumékkal, és együtt töltöttük a napokat."


Csak a szülők olyan fiút szerettek volna szülni, aki nem bőg és lelkizik, talán ez a probléma gyöke. Vagy gyökere.

márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudom, honnan vette maga, hogy fiú, de ha úgy képzeli, hogy egy fiú nem sírhat és nem lehetnek érzelmei, akkor durván súlyos mentális zavarai vannak.
márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
17%
Ha ilyen apróságon sírógörcsöt kapsz, nem akarom tudni hogy fogsz kinézni majd ha a munkahelyeden konfliktusok lesznek. Túlreagálod, nem kicsit.
márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
73%
A 18. születésnap családi megünneplése és együtt töltése nem apróság. Érzelmi analfabéta vagy, 34-es. Névtelenül se kéne dicsekedni vele! Inkább fejleszteni kéne! Bár neked nem fog menni.
márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
10%
Hát igen. Egy picit mindenképpen túlreagálod.
márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
26%
35# a kérdező bevallása szerint nem ünneplős fajta a család, ahhoz képest volt süti, 20ezer HUF ajándék. Lehet érzelmi analfabéta vagyok, de nem esett szó róla,hogy a kérdező megbeszélte volna ezt a szüleivel,akiket 18 éve ismer, tudja milyenek. Annyit kellett volna mondania, hogy apu-anyu a 18. születésnapomon programozzunk együtt. Tartom magam ahhoz,amit írtam: ha ilyen apróságon kiborul, nem lesz boldog élete aktív felnőttként, ha kiborulásroham jön rá, minden alkalommal, ha valami nem úgy történik, ahogy ő azt eltervezte.
márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
67%
38, annyira beszélgetned kell, hogy kb 10 hsz a tiéd. Mesélj, neked miért nem lett sikeres életed, miért itt éled ki magad.
márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
81%
Nagy valószínűséggel a korábbi, szép ünneplések miatt nézegeti a családi fotóalbumot - ahogy kérdésben írta. Az fáj neki, hogy a korábbi ünneplésekhez képest ez az ünneplés számára csalódás volt.
márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!