Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Melyik utat válasszam hogy...

Melyik utat válasszam hogy kitörjek otthonról végre?

Figyelt kérdés

van egy párom akivel már 2 évesek vagyunk. Anyám, apám 12 éves koromban eldobott, azóta nagyszüleimmel élek. Az anyagi helyzet nem a legfényesebb, így továbbtamulásra nem igazán van lehetőségem mert nincs hozzá támogatás. Nem érzem már magam jól itt, el akarok kerülni innen és messze kerülni a jelenlegi lakóhelyemtol és a nagyszuleimtol.


az egyik lehetőség az hogy nyárimunkázok 2 nyáron amiből lesz annyi penzem hogy 1-2 havi albérletet fizessek+a kaja, rezsi. És elkezdek a testemből élni, amibol sok pénzem lenne és végre anyagi szabadságom lenne. Viszont ahhoz szakitani kell a párommal ami nagy szívfájdalmat okozna mert ő az egyetlen ember aki szeret és akit ém szeretek


-a másik lehetőség hogy megvárom amig parom megszerzi a szakmáját és albérletbe költözik és odakoltozok hozza en pedig valami legalja gyári munkát kezdek el


az egyiknél a nyereség az anyagi biztonság és az előre törés, befektetés lehetősége


a másiknál pedig a lelki biztonság mert egy olyan emberrel élnék akivel viszonzottan szeretjük egymást


ti melyik utat választanátok?


18L


márc. 12. 11:44
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

#10 azert, mert ahhoz tovább maradnom kell ebben a koszfészekben


a #9es es az o kommentjeivel egyet ertek es amiért a tényt leirta, ezert pontozták le. De én felpontoztam mert igaza van

márc. 12. 12:29
 12/50 anonim ***** válasza:
88%

hamar el tudnék kezdeni megélni a testemből és eddig soha nem tapasztalt anyagi biztonságom lenne


Hát akkor hajrá.

márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
83%
A tovább tanulás mióta pénz függvénye? Allamira járok, egy ftomba se kerül, viszont a diakhitel havi 150 ezer, amit diploma után 8 ezer per hóval kell fizetnem. Levelezore járok, mellette dolgozok havi 300ert. Ha felmerul lehetőségként benne, hogy krva legyél, akkor már most szakíts a fiúval, mert nálad biztos jobbat érdemel. Neked meg millió lehetőséged lenne, de a tested akarod árulni. Ennyi rh is rólad. Egy ftot nem érsz.
márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezen így komolyan gondolkodsz és bármennyire is nehéz a helyzet, párod nem érdemel meg téged!
márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
89%
*Ha ezen így komolyan gondolkodsz és bármennyire is nehéz a helyzet, nem érdemled meg a párodat és ő jobbat érdemel helyetted!
márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
89%

Tehát a “legalja” gyári munka az büdös, pedig még szállást is kaphatnál némelyik helyen és ezzel is spórolhatnál, de qrválkodni nem az. Értem, aranyom. Mondjuk nem tudom, mire fel mersz tojáshéjjal a picsukádon, végzettség nélkül legaljázni, így beszélni keményen dolgozó emberekről, akik előállítják pl a telókádat, számítógépedet is, amiről te ide tudsz egyáltalán írni, de mindegy.


Amúgy a prostitúció egy kemény világ, változó “trendekkel”, ahol egyáltalán nem biztos, hogy ha ma sikeres vagy, holnap is az leszel. Eleve nem 18 éves, komoly kapcsikákban élő kislányokra van szükség, hanem már tapasztalt, a végletekig mindent is bevállaló nőkre, mert bizony az elején nincs válogatás, akkor jön a pénz és az ismertség, ha semmire sem mondasz nemet. Eleve ehhez is kell minimum egy albérlet, mert az utcai annyira alacsony szint, hogy nem kérhetnek annyit és csak a legigénytelenebbek keresik őket. Amit keresel, azt meg folyamatosan invesztálhatod a külsődbe meg az orvosi vizsgálatokba, már persze ha van utóbbira igényed. Ez bizony nem úgy működik, ahogy a dolgozni nem hajlandó kiscsajok elképzelik, hogy pár szép kép a zinstára meg vidike és holnapután Dubaiban fognak luxusszállodákban vacsorázni jóvágású üzletemberekkel.

márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
84%
neked csak ku... jut eszedbe mint munka amivel sok pénzt lehet keresni? pedig pl ausztriåba hotelekbe is el lehetmenni takaritani kapsz szállåst is. magyarorszågon årufeltöltö, pėnztåros, telefonos ügyfélszolgálat,stb ezek tisztesėges normålis munkák. a ku... nem az.
márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo, te ezt mar eldontotted. Akkor irany a felvilag. ;-)
márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
95%
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik válasz segített a döntésben? Hogy lesz?
márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy itt sem látnak az emberek bele a valóságba.

Tisztességes, normális munka. Igen, minden munka az kellene, hogy legyen.

És jár érte, tisztességes, normális fizetés? Erre már kussoltok. 200 ezer forint nem az.

Én rengeteget, tényleg rengeteget láttam a világból, több országban jártam, nem ragaszkodom a beszűkült magyar mentalitáshoz.

Szomorú, ha valakinek ezt kell csinálnia ahhoz, hogy elegendő pénze legyen élni.

Külföld, igen. A másik lehetőség. Szuper az is, hogy ti (mert erről csakis az emberek tehetnek, hogy itt ez megy, mert senki nem hajlandó felállni, határokat húzni, kinevetni a 200 ezres fizikát a hitrendszerrel miatt) szépen végignézitek a népvándorlást, és vége van az országunknak. Gratulálok.

márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!